Mairbek Taisumov
ufc.com

Były zawodnik UFC trafi pod sztandary KSW?

KSW zaczyna stawać się domem dla zagranicznych zawodników. Ostatnio kontrakt z KSW podpisał gwiazdor ACA, Albert Duraev. Mówi się także o angażu Artema Lobova, ale na tym nie koniec.

Były zawodnik UFC Mairbek Taisumov także ma spore szanse zawitać do polskiej organizacji. Wszystko zależy teraz od włodarzy KSW i jego managera Sufyana Cultrera.

W rozmowie dla portalu bloodyelbov.com. manager Rosjanina powiedział, że jego zawodnik rozważa „duże oferty” od takich organizacji jak KSW, PFL czy ACA. Jednak nie wyklucza, że jego klient może wciąż podpisać nową umowę z UFC. Problem jednak w tym, że Taisumov ma kłopoty z uzyskaniem wizy, a dzisiejszym czasie będzie jeszcze trudniej o to. To oczywiście oznacza brak pojedynków dla Rosjanina.

Według teamu Taisumova właśnie brak wizy jest głównym powodem o możliwym rozstaniu z UFC. Rosjan jest niezadowolony z tego, że nie może przez to mierzyć się z najlepszymi. Mairbek zatrudnił nawet nowego prawnika, który zrobi wszystko, żeby pochodzący z Czeczenii zawodnik otrzymał wizę do USA.

Jeśli ostatecznie nie uda się tego osiągnąć 31-latek rozważy podpisanie kontraktu od organizacji, które już przyszły z pierwszymi ofertami. Jedną z nich jest jak podaje jego manager, KSW. Zawodnik na co dzień walczący w wadze lekkiej, z pewnością byłby bardzo mocnym i przede wszystkim dobrym wzmocnieniem w polskiej organizacji.

Przeczytaj także: Artur Sowiński i Artem Lobov na kursie kolizyjnym! 

 

Kategorie
KSWNEWS

Dodaj komentarz

Powiązane