Dana White
si.com

Dana White: Zamknięcie wszystkiego przez rząd jest jak chowanie się przed rakiem

Włodarz organizacji UFC twardo walczy o swoje i nie jest za tym, żeby wszystko odwoływać z powodu koronawirusa.

Dana White to człowiek, który twardo walczy o swoje gale UFC i nie rozumie dlaczego rządu wszystko zamyka z powodu pandemii koronawirusa. W wywiadzie dla Yahoo Sports, sternik organizacji UFC przyznał, że zamykanie ludzi w domach przed wirusem jest jak chowanie się przed rakiem.

Jak długo będziemy to robić? Jak długo mamy zostać w naszych domach? Jeśli koronawirus ma dopaść kogoś znać to i tak to zrobi. Choroby serca, wypadki samochodowe, nowotwory – to wszystko spotyka nas każdego roku. Te wszystkie rzeczy zabijają nas każdego dnia.

Jedno jest pewne – wszyscy na coś umrzemy. Nie można być kimś, kto będzie się przed tym chował miesiącami. Zamierzacie się przed tym chować teraz, ale po co? Nie ma szans! Będąc z wami szczery mam wspaniały dom, mam wspaniałe warunki, żeby przetrwać tą epidemię.

Ale czy to jest powód, żeby zamykać się na długie miesiące? Ameryka powinna wyjść z ukrycia i zacząć myśleć jak znaleźć na to wszystko rozwiązanie. Trzeba znaleźć na to sposób jak z tym żyć, a przede wszystkim jak ochraniać naszych bliskich.

Uważam, że jestem odporny na tą chorobę. Jeśli jednak na to zachoruje, to najwyraźniej miało tak być. Jest jak jest i trzeba sobie z tym radzić. Nie będę rezygnował przez to z mojego życia, nie zamierzam się ciągle ukrywać.

Może nie jestem ekspertem, ale dla mnie ukrywanie się przed koronawirusem jest jak ukrywanie się przed rakiem.

– powiedział Dana White.

UFC 249 ma odbyć się za zamkniętymi drzwiami, wciąż jednak nie jest znana lokalizacja. Dana White powiedział, że po 18 kwietnia wszystkie gale UFC wrócą do normalności.

Przeczytaj także: Francis Ngannou przetestowany na koronawirusa przed UFC 249

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane