thiago santos
thebodylock

Thiago Santos chce walki z o pas z Reyesem!

Pojawił się kolejny chętny do walki o pas wagi półciężkiej UFC.

Thiago Santos uważa, że powinien zmierzyć się z Dominickiem Reyesem o pas kategorii półciężkiej UFC.

W środę dowiedzieliśmy się o ponownym zatrzymaniu obecnego mistrza wagi półciężkiej, Jona Jonesa. Przypomnijmy, że Jones został aresztowany za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu oraz użyciu broni palnej. Mistrz jakiś czas potem został zwolniony jednak z aresztu do domu.

Nie wiadomo jeszcze jakie konsekwencje zostaną wyciągnięte przez UFC wobec „Bonesa”, jednakże sytuację tą chce wykorzystać m.in. Thiago Santos, który chciałby zawalczyć ponownie o pas. Jako swojego rywala widzi tutaj Dominicka Reyesa.

Dywizja 205 funtów potrzebuje nowego mistrza (takiego, który nie jest zawsze w tarapatach). Uważam, że ja i (Dominick) Reyes zasłużyliśmy na walkę o pas!

-napisał Brazylijczyk na twitterze.

Przypomnijmy, że dwie ostatnie walki Jones toczył właśnie ze wspomnianymi Panami. Obie walki były bardzo bliskie i rywale sprawili mu wiele problemów, jednak z obu Jon wychodził obronną ręką (według wielu, przynajmniej z walki z Reyesem niesłusznie).

Po walce z Jonesem, Thiago Santos musiał przejść zabiegi rekonstrukcji więzadeł w obu kolanach, jednak już wtedy zapowiadał, że jeśli wróci do pełni sił, chce ponownej walki z mistrzem. To samo po werdykcie głosił sam Reyes. Jednakże nie zapominajmy, że w kolejce do pasa stoi także Jan Błachowicz, któremu walka o pas należy się „jak psu buda”.

Jesteśmy ciekawi co w tej całej sprawie postanowi Dana White.

Zobacz także: Dana White zapewnia, że do walki Khabiba z Tonym dojdzie!

 

Kategorie
NEWSŚwiatUFC

Leave a Reply

Powiązane