Wrzosek Mańkowski

„Brzydko mówiąc zabrał mu duszę” – Wrzosek łypie w kierunku Mańkowskiego!

W ostatni piątek w programie "Oktagon Live" gościł Marcin Wrzosek, który wypowiedział się w temacie Borysa Mańkowskiego i rozpętał się beef pomiędzy obydwoma zawodnikami..

Jak wiadomo Marcin Wrzosek miał mierzyć się z Borysem Mańkowskim na KSW 54, ale z powodu pandemii koronawirusa gale zostały odwołane. W programie Mateusza Borka i Macieja Turskiego Wrzosek skierował swoje działa w kierunku Artema Lobova, natomiast postanowił również skomentować jego niedoszły pojedynek z Borysem Mańkowskim.

Na papierze i w oczach fanów to Borys mógłby być faworytem, ale tak naprawdę wiem, że Borys ma najlepsze lata za sobą. Roberto Soldic, brzydko mówiąc – zabrał mu duszę.

Po walce [Z Soldiciem] mógł sobie łatwo poradzić z Vaso Bakoceviciem, który ma bardzo duże braki w parterze. Po tej walce wrzucił zdjęcie: „Czas zacząć robić parter, bo jestem w tym dość słaby”. To daje wyraźne znaki, że to nie była to jego płaszczyzna. Borys bardzo łatwo przeniósł tę walkę do parteru, gdzie poddał Vaso.

– powiedział Wrzosek w odpowiedzi na pytanie o walkę z Borysem Mańkowskim.

Ta informacja bardzo szybko trafiła do Borysa Mańkowskiego, który nie pozostawił tego bez komentarza.

W czasie gdy wszedłeś do mojego świata, to ja miałem piętnaście zawodowych walk na koncie. I śmiesz mi mówić, że jesteś prawdziwym zawodnikiem, insynuując iż ja nim nie jestem? Nie bądź śmieszny człowieku.

Jeszcze do niedawna nie byłoby w ogóle mowy byś mógł ze mną zawalczyć. Mógłbyś sobie o czymś takim tylko pomarzyć. Więc ciesz się, że nastała taka chwila w mojej karierze i może do tego dojść.

– powiedział na swoim kanale Borys Mańkowski.

Nadal nie wiadomo, kiedy odbędzie się kolejny event KSW. Maciej Kawulski powiedział Mateuszowi Borkowi, że przewidują trzy wariant. Jednym z nich jest opcja polska, a to oznacza, że na gali KSW będą walczyć ze sobą tylko polscy zawodnicy. Byłaby to idealna okazja, żeby zestawić ze sobą Wrzoska i Mańkowskiego, konflikt po tych wypowiedziach się zaostrzył, a fani chcą zobaczyć taki pojedynek.

Przeczytaj także: Khabib Nurmagomedov wyznaczył datę powrotu.

Kategorie
KSWNEWS

Dodaj komentarz

Powiązane