Darko Stosic
Zdjęcie: MMA Junkie

Darko Stosic podpisał kontrakt z KSW!

Były zawodnik wagi półciężkiej organizacji UFC, Darko Stosic podpisał właśnie kontrakt z KSW.

Darko Stosic zasilił szeregi KSW. Zawodnik na co dzień trenujący pod okiem Mirko Flipiovica będzie występował w polskiej organizacji w wadze ciężkiej. Wcześniej mogliśmy go oglądać w UFC, ostatecznie nie przedłużył kontraktu z amerykańskim potentatem mieszanych sztuk walki i wylądował w firmie Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego.

Współpracując z MMA Managment podpisałem kontrakt na cztery walki z KSW , najlepszą europejską organizacją.

– napisał na Twitterze Stosic.

Darko Stosic zdradził, że miał debiutować na gali KSW 53 w Łodzi w walce z Michałem Włodarkiem. Niestety doznał jednak kontuzji przed pojedynkiem i jego debiut odłożył się w czasie. Na chwilę obecną ciężko wróżyć, kiedy zobaczymy debiut Chorwata w KSW.

28-latek liczy na to, że po dwóch zwycięstwa w polskiej organizacji dostanie szansę walki o tytuł. Darko zanim trafił do KSW myślał, że to Mariusz Pudzianowski jest mistrzem wagi ciężkiej, i że to z nim przyjdzie mu wojować o te trofeum.

W UFC stoczył cztery pojedynki w wadze półciężkiej. W debiucie szybko rozprawił się ze swoim przeciwnikiem, natomiast trzy kolejne przegrywał na punkty. Trzeba jednak przyznać, że walki Stosica były bardzo wyrównane i po prostu brakło mu w nich szczęścia.

Przeczytaj także: Justin Gaethje rywalem Tony’ego Fergusona na UFC 249

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane