Conor Khabib Ranking
mmajunkie

„Kto jest najlepszy?!…”- Conor McGregor kpi z Khabiba Nurmagomedova

Irlandczyk robi wszystko co może, by nie pozwolić zostać zapomnianym i jak zły pracuje na kolejną walkę z Dagestańczykiem.

Conor McGregor według wielu został na lodzie, po ogłoszeniu walki Fergusona z Gaethje. Irlandczyk nie zasypuje gruszek w popiele i po raz kolejny uderzył w mistrza wagi lekkiej, Khabiba Nurmagomedova. McGregor zamieścił wpis na Twitterze, jednak po jakimś czasie go usunął, nic jednak w internecie nie ginie.

Lewa ręka Conora, frontalne kopnięcie Anderona, balacha Rondy, bomby Hendo, wysokie kopnięcie Cro Copa. Kopnięcia boczne na kolana Jonesa – ciągle jedno i to samo na tym etapie kariery? Khabib jak mała syrenka oplata się w okół nogi – to jest to co on robi. Co za sport! Kto jest najlepszy, wy wszyscy już wiecie.

Irlandczyk od dłuższego czasu jak większość ekspertów przepowiadał, że do walki Khabiba z Tonym ostatecznie nie dojdzie. Wspominał również o tym, że jest gotowy wejść w zastępstwo, jeśli któryś z nich wypadnie na kilka dni przed pojedynkiem. Następnie mocno ucichł, kiedy Rosjanin przez koronawirusa został zablokowany w swoim kraju. Irlandczyk skrzętnie tylko wspomniał – „Jestem gotowy do walki”.

Wygląda na to, że 30-latek został na lodzie, a do września próżno szukać jego występu na kartach UFC. Dana White również potwierdził, że do września nie widzi opcji dla Conora. Do walki z Irlandczykiem rwie się jak zły Dustin Poirier, ale sternik UFC wygląda na to ma inne plany wobec swojego gwiazdora.

Przeczytaj także: Rose Namajunas wypada z UFC 249!

Kategorie
NEWSUFC

Dodaj komentarz

Powiązane