Jose Aldo
Zdjęcie: MMAnytt

Jose Aldo wypada z walki z Henrym Cejudo na UFC 250! Jest zastępca?!

Brazylijczyk Jose Aldo prawdopodobnie nie zmierzy się z Henrym Cejudo na gali UFC 250.

Jose Aldo wypada z walki mistrzowskiej z Henrym Cejudo na UFC 250, takie informacje donosi portal globesporte.com. Według informacji Aldo nie ma ważnej wizy do USA i w dobie koronawirusa nie uda mu się jej szybko odnowić. Informacje podają, że ambasada USA w Brazylii na chwilę obecną nie rozpatruje żadnych wniosków wizowych.

Breaking: Jose Aldo wypada z walki z Henrym Cejudo na UFC 250. Dominick Cruz wejdzie w zastępstwo i powalczy o tytuł wagi koguciej z Cejudo. Słowna umowa.

Do zastępstwa garnie się były mistrz, Dominick Cruz. Ostatni raz walczył w 2016 roku, kiedy przegrał z Codym Garbrandtem i stracił tytuł. Cruz miał wrócić do oktagonu w 2019 roku w pojedynku z Johnem Linekerem, ale kontuzja po raz kolejny pokrzyżowała jego plany.

Drogi Henry Cejudo! Prawdziwy król miał powiedziane, że będzie z Tobą walczył 9 maja. Widzimy się tam. Przyprowadź tam też swojego małego kolegę @CPTdasAmericas to jemu również wypłacę liścia. Podpisane, wysłane, dostarczone.

UFC 250 ma odbyć się 9 maja. Nie ma natomiast potwierdzonej lokalizacji z powodu pandemii koronawirusa. Na tej gali ma odbyć się również walka Amandy Nunes z Felicią Spencer o pas wagi piórkowej.

Przeczytaj także: Rose Namajunas wypada z UFC 249!

 

Kategorie
NEWSUFC

Dodaj komentarz

Powiązane