wrzosek
ksw

Marcin Wrzosek: Najwidoczniej u Borysa doszło do jakichś uszkodzeń w mózgu

Długo nie trzeba było czekać na ripostę Marcina Wrzoska w kierunku Borysa Mańkowskiego.

Od kilku dni trwają medialne przepychanki Mańkowskiego i Wrzoska. Prawdopodobnie finał będą miały na jednej z najbliższych gal KSW. Na razie Wrzosek odniósł się do ostatniego filmu Borysa.

Chciałem odpowiedzieć Borysowi Mańkowskiemu, który nazwał mnie hipokrytą. Bo stwierdziłem, że jest YouTuberem, a sam też mam kanał. Powiedziałem tak, bo bardzo dobrze mu to wychodzi. A ja martwię się o jego zdrowie. Po wpier*olu od Roberto Soldicia doszło chyba do jakichś zmian w jego zachowaniu. Najwidoczniej doszło do jakichś uszkodzeń w jego mózgu. Jako kolega martwię się o niego i wolę, by zajął się YouTubem. Po drugie jak możesz nazywać mnie hipokrytą, a sam gościu żebrzesz o donejty. A jak tylko myślisz, że kamera Cię nie nagrywa, to mówisz, że tych wpłacających gości masz w dupie  – powiedział Wrzosek na YouTube.

Nie zabrakło również kwestii czysto sportowych.

Uważasz mnie za słabego zawodnika. Nie wiem co sądzisz o swoich klubowych kolegach, którzy mieli okazję ze mną walczyć. Ja osobiście uważam ich za mega dobrych, a dwóch pokonałem. Więc Ty musisz mieć o nich słabe zdanie. I to pokazuje jaką dwulicową osobą jesteś. (…) Mówiłeś też coś o piętnastu walkach zanim wszedłem do Twojego świata. Zacząłeś walczyć trzy lata przede mną. Więc nie wiem o co Ci chodzi – dodał Wrzosek.

 

Przeczytaj też: Borys Mańkowski odpowiada Marcinowi Wrzoskowi: Nie bądź ku*wa hipokrytą

Kategorie
KSWNEWS

Dodaj komentarz

Powiązane