Mateusz Gamrot o walce Wrzosek Mańkowski

Mateusz Gamrot o ewentualnej walce Mańkowski vs. Wrzosek: Będzie ciężki wjeb

Gamer zabrał głos i ocenił w jaki sposób zakończy się walka Borysa Mańkowskiego z Marcinem Wrzoskiem, jeśli doszłoby do niej w przyszłości.

Mateusz Gamrot nie miał wątpliwości i wskazał faworyta w ewentualnym pojedynku Mańkowski vs. Wrzosek. Wybór oczywiście padł na Mańkowskiego, który jest klubowym kolegą Gamrota. Mateusz w programie „Oktagon Live” stwierdził, że Wrzosek nie ma za wiele do zaoferowania w walce z Borysem. 29-latek z Kudowy wskazał, że Borys powinien skończyć walkę przed czasem.

To się skończy w klatce. Jedyne argumenty jakie ma Marcin Wrzosek to twarda głowa i ciągle się pcha do przodu. Według mnie będzie to ciężki wjeb przed czasem. Nie widzę nic innego, czym mógłby zaskoczyć Borysa. To będzie gra do jednej bramki.

– powiedział Mateusz Gamrot.

Marcin Wrzosek i Borys Mańkowski ostatnio mają ze sobą na pieńku. Wszystko wskazuje na to, że do ich pojedynku dojdzie szybciej niż myślimy. Zombie ani myśli odpuszczać zawodnikowi z Poznania i wrzucił nawet przerobione zdjęcie, na które zareagował Gamrot w programie „Oktagon Live”.

Finał zapewne będzie taki jaki wskazał Mateusz Gamrot – Mańkowski i Wrzosek wylądują w oktagonie KSW. Będzie to z pewnością jedno z zestawień na które czekają nadwiślańscy fani.

Przeczytaj także: Jon Jones wskazał Jana Błachowicza jako kolejnego rywala w obronie tytułu

 

Kategorie
KSWNEWS

Dodaj komentarz

Powiązane