Sarara Ugonoh

Mirosław Okniński wskazał przeciwnika dla Izu Ugonoha w debiucie na KSW!

Izu Ugonoh oficjalnie zasilił szeregi organizacji KSW. Na chwilę obecną trwają poszukiwania przeciwnika dla byłego boksera. Z pomysłem przyszedł trener Mirosław Okniński.

Mirosław Okniński wskazał przeciwnika dla Izu Ugonoha w debiucie dla organizacji KSW. Rywalem, który mógłby zmierzyć się z Ugonohem jest Tomasz Sarara. Utytułowany zawodnik K1 zbroi się również do debiutu w MMA pod okiem trenera Mirka w Akademii Wilanów.

Na mediach społecznościowych pod jednym z naszych artykułów o debiucie Izu w KSW, trener Okniński zaproponował swojego podopiecznego.

Pan Lewandowski boi się wystawić Izu przeciwko Tomkowi Sararze. Izu vs. Sarara.

– napisał trener Okniński.

Ugonoh podobnie jak Sarara swojego czasu również występował w K1. Później rozpoczął karierę bokserską. W 2019 roku zakończył swoją przygodę z boksem po porażce przed czasem z Łukaszem Różańskim.

Tomasz Sarara toczył boje do tej pory w K1. Niepokonany od 2013 roku kickbokser ostatni raz walczył w 2019 roku w lutym pod barwami organizacji DSF. Problemy finansowe organizacji Sławomira Duby sprawiły, że od tamtej pory utytułowany Sarara pozostawał bez walk. Od niedawna zaczął treningi pod okiem Mirosława Oknińskiego i szykuje się do debiutu w MMA.

Na obecną chwilę nie ma szczegółów, jeśli chodzi o debiut Tomka Sarary w MMA. Pojedynek z Izu Ugonohem mógł zainteresować wielu fanów nadwiślańskiej sceny mieszanych sportów walki.

Przeczytaj także: Jon Jones poznał wymiar kary

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane