Khabib Nurmagomedov
mmafighting

„Pozbawcie mnie tytułu jeśli to moja wina” – Khabib odpowiada na słowa Fergusona

Mistrz UFC wagi lekkiej postanowił odpowiedzieć Tony'emu Fergusonowi na jego ostatnie słowa o pozbawieniu mistrza tytułu.

Khabib Nurmagomedov nie uważa, że UFC powinno zabrać mu pas wagi lekkiej z powodu wycofania się z walki na UFC 249.

Khabib postanowił stworzyć tzw. live’a na Instagramie, w którym opowiedział, że utknął w Rosji, a UFC 249 najprawdopodobniej i tak odbędzie się bez niego. Zaraz po tym, Tony Ferguson stwierdził, że należy pozbawić Rosjanina pasa, na co oczywiście nie przystanie sam mistrz.

Moja reakcja jest taka sama jak na konferencji prasowej, Tony to głupi facet. Okej, pozbawcie mnie tytułu jeśli to moja wina. Tak jak ostatnio, w kwietniu 2018 roku, wtedy to był mój błąd. Teraz to nie błąd Khabiba, to koronawirus. To dwie inne rzeczy. Nie jestem koronawirusem, koronawirus to koronawirus, Khabib to Khabib, to nie to samo. To kompletnie różne rzeczy. To jak…no nie wiem.

-przekonuje Khabib podczas wywiadu dla ESPN.

Mimo tego, że mistrz nie weźmie udziału w gali, chce aby ta się odbyła. Przynajmniej z uwagi na zawodników i ich wypłaty.

Oczywiście, jeśli oni chcą zrobić show, proszę bardzo. Dużo ludzi chce walczyć bo po prostu nie mają kasy. Nie mają kasy, mają dzieci, rodziny, dużo rzeczy na które muszą wydać pieniądze. Jeśli potrafią to zorganizować, niech to zrobią. Wiem, że Dana próbuje bardzo ciężko.

Co ciekawe, Khabib stwierdził także, że walka z Tony’m mogłaby mieć miejsce na gali w sierpniu. Chociaż już 5 razy nie dochodziło to do skutku, Rosjanin wierzy, że takie starcie w końcu się odbędzie.

Zobacz także: Jan Błachowicz: Jones nie schowa się nigdzie, nawet w areszcie!

 

Kategorie
NEWSŚwiatUFC

Dodaj komentarz

Powiązane