Conor McGregor
The Mac Life

Conor McGregor „wyczyścił” matę irlandzkim bokserem podczas sparingu! [WIDEO]

Conor McGregor w przeszłości został pokonany przez Floyda Mayweathera w ringu. Irlandczyk chciał rewanżu w MMA, do którego jednak nigdy nie doszło.

Conor McGregor w 2013 roku miał okazje sparować w formule MMA z irlandzkim bokserem, Patrickiem Hylandem. Mistrz świata wagi piórkowej IBF nie miał za dużo do powiedzenia w sparingu z Notoriousem.

Dopiero teraz ten materiał został opublikowany przez trenera Conora, Johna Kavanagha.

Do sparingu doszło w czasie obozu McGregora przed walką z Maxem Hollowayem. Conor wtedy wygrał z Hawajczykiem przez jednogłośną decyzję sędziów. Podczas sparingu irlandzki bokser nie miał zbyt wiele do powiedzenia i dominującą stroną był Conor.

Wszyscy wiemy jak historia została później napisana. McGregor mierzył się w formule bokserskiej z Floydem Mayweatherem, ale również chciał rewanżu w oktagonie z Amerykaninem do którego jednak nigdy nie doszło. Czy podobnie walką wyglądałaby z Floydem w klatce jak z sparing z Patrickiem? Prawdopodobnie tak, ale próżno wieścić debiut Floyda w MMA.

Jakiś czas temu Conor wspominał o walce bokserskiej z Mannym Pacquiao, jednak ostatecznie skończyło się tylko na gadaniu. McGregor wrócił do oktagonu w styczniu, gdzie w 40 sekund rozbił Donalda Cerrone.

Przeczytaj także: Andrzej Grzebyk z ofertami od KSW i ACA

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.