Tomasz Oświeciński
Zdjęcie: wspolczesna.pl

Tomasz Oświeciński nie oddał pieniędzy menadżerowi. „Różal” ostro to komentuje

Artur Ostaszewski - właściciel grupy promotorskiej Shocker MMA był gościem ostatniego programu "Oktagon Live" na Kanale Sportowym.

Menadżer swego czasu odpowiadał za kierowanie karierą Tomasza Oświecińskiego w MMA. Jak się okazuje – aktor wciąż nie oddał należnych pieniędzy za to, a sprawa trafiła do sądu.

Sprawa sądowa jest w toku. Ja z tym panem nie chcę mieć nic wspólnego. To był jakiś mój gorszy czas. Ta współpraca z nim. Początkowo ta współpraca zapowiadała się fajnie, choć dużo osób mnie ostrzegało przed tym panem. Ale ja chciałem po swojemu to wszystko poukładać. Potem wyszły jakieś dodatkowe nieprzyjemne sytuacje. Ale na ten moment jesteśmy na etapie procesu sądowego dotyczącego niewypłacenia mi pieniędzy, które powinien mi wypłacić zgodnie z umową. Natomiast o szczegółach procesu nie chciałbym tutaj rozprawiać. Odcinam się kompletnie od tego człowieka – mówił Ostaszewski.

Sytuację ostro skomentował Marcin „Różal” Różalski, który również jest związany z Ostaszewskim – zarówno zawodowo, jak i w relacjach prywatnych.

Poruszę pewną kwestię,która dotyczy i mnie ponieważ Artur Ostaszewski jest moim Przyjacielem i Menadżerem.Jest na świecie naprawdę kilka osób,które są moimi Przyjaciółmi i pieniądzę z Nimi też zarabiam.Pieniądzę Nas nie poróżniły i powiedzenie,że przyjaźń i pieniądzę nie idą w parze w Naszym przypadku nie ma miejsca bytu.
Artur był też menadżerem pewnej…..Mimo,że Wszyscy Go przestrzegali przed tą….,to On jednak dał szanse,dopuścił za blisko Siebie.

Najnormalnie w świecie zaufał i dał się oszukać.Uwierzył w przemianę tej…,która robiła kiedyś przestępstwa,lansowała się na wielkiego gagstera,a w sytuacji groźby siedzenia długiego wyroku w więzieniu podał wszystkich swoich wspołników,naopowiadał kłamst,żeby tylko zmniejszyć wyrok.Taki to charakterny typ.Dla Ludzi nie mających nic wspólnego ze światem przestępczym jest bohaterem.Naprawił się,odpokutował wyrządzone krzywdy i uczynione zło,a na dodatek wsadził do więzienia bandytów.

Nie,kolejny oszust,kłamca,który oszukał wszystkich do okoła,żeby uratować swoją dupę.Ci co go złapali i sądzili o tym wiedzieli,ale dzięki jego zeznaniom skazano więcej Ludzi niż mieliby skazać tylko jego i co?Zmiana,naprawienie się metamorfoza?W życiu,mamy tego przykład.

Oszukał na pieniądzę jedyną Osobę ze środowiska,która do końca z nim była mimo ostrzeżen,że coś takiego może nastąpić.Pomijam fakt,że takich osób jest więcej,które oszukał na to,czy na tamto.Nie jest tak świętoszkowaty i naprawiony jak się kreuje w mediach,w sepektaklach i Wszyscy o tym wiedzą.Nikt za ucho nie wytarmosi bo naprawiomy od razu złoży zawiadomienie,ale jemu oszustwa nadal przychodzą łatwo jak widać i bez krempacji nawet wobec Osób oddanych.

Przestrzegam Wszystkich baczcie kogo macie za bliską osobę,żeby i was nawrócony nie oszukał – napisał Różalski (pisownia oryginalna).

Poruszę pewną kwestię,która dotyczy i mnie ponieważ Artur Ostaszewski jest moim Przyjacielem i Menadżerem.Jest na…

Opublikowany przez Marcina Różal Różalskiego Piątek, 1 maja 2020

Przeczytaj też: Kiedy kolejna gala KSW? „To kwestia kilku dni, kiedy ogłosimy termin powrotu”
Kategorie
KSWNEWS

Dodaj komentarz

Powiązane