Miocic
Zdjęcie: UFC

Dana White sugeruje pozbawienie pasa Stipe Miocicia. Szybka riposta Chorwata

Prezydent UFC w jednej z ostatnich wypowiedzi nie wykluczył, że odbierze mistrzostwo wagi ciężkiej Stipe Miociciowi.

Od kilku miesięcy obserwujemy jak rozwija się rywalizacja Daniela Cormiera ze Stipe Miociciem. Ale głównie w mediach i social mediach. „DC” dąży do trzeciej walki z Chorwatem, która prawdopodobnie zakończy jego karierę. Cormier próbuje rywala sprowokować, pojawiają się sugestie m.in. że ten unika kolejnej konfrontacji.

Atmosferę podgrzał także sam Dana White, który w jednej z ostatnich wypowiedzi stwierdził, że być może odbierze tytuł Miociciowi jeżeli ten dalej będzie bezczynny.

Chcę walczyć z DC. To się wydarzy. Zamierzam dać moim fanom to, co chcą zobaczyć. Mó management pracuje nad datami z UFC. Teraz robię to, co doradza mi gubernator DeWine i pracuję jako pierwszy respondent. Nie mogę kontrolować globalnej pandemii. Mój główny trener nie może teraz otworzyć swojej siłowni przez pzepisy. Nie trzymam się wyżej niż jakakolwiek inna osoba w kwestii tego, co wolno mi robić. Ohio jest pod zaleceniami do 29 maja. Jak tylko siłownia zostanie otwarta, zaczniemy obóz. Jasne i proste. Nigdy nie odrzuciłem walki i tego nie zrobię – stwierdził Miocić na Twitterze.

Czytaj też: Daniel Cormier: To się tak skończy. W pustej arenie

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane