Rebecki FEN blisko hitowej walki
P.Dziurman

„FEN było blisko dopięcia hitowej walki…” – Paweł Jóźwiak o niedoszłym rywalu dla Mateusza Rębeckiego

Polska organizacja walczy dzielnie jak lew, aby dopiąć w końcu rywala dla Mateusza Rębeckiego.

Paweł Jóźwiak za pośrednictwem Twittera napisał, że organizacja była bliska dopięcia hitowej walki. Mowa tutaj o walce Rębecki vs. Held. Niestety nie udało się. Na przeszkodzie stanęła organizacja PFL, w której kontrakt ma Marcin Held.

Marcin Held jest związany z PFL od niedawna. Amerykanie wstrzymali swoje eventy do 2021 roku, ale nadal wypłacają stypendium miesięczne Polakowi. Marcin jest  jednym z zawodników, który nie został zwolniony przez amerykańską organizację z kontraktu, podczas trwającej pandemii koronawirusa.

Zarząd FEN zwrócił się z prośbą o walkę Marcina z Mateuszem. Prośba jednak została odrzucona przez Amerykanów. Rębecki nadal pozostaje bez rywala, a czas do gali ucieka coraz szybciej.

FEN również starał się pozyskać Mateusza Legierskiego, ale i tutaj nie doszło do porozumienia. Takie informacje podał Artur Mazur z Wirtualnej Polski.

To nie koniec problemów polskiej organizacji, bowiem nadal bez rywala także pozostaje Szymon Bajor. Jednym z tych, który chciał krzyżować rękawice jest Michał Kita, ale tutaj zgody nie wyraził obóz Bajora.

Gala FEN 28 odbędzie się 13 czerwca i będzie po raz pierwszy nadawana w systemie PPV.

Przeczytaj także: Norman Parke z ofertą od KSW

Kategorie
FENNEWS
One Comment
  • Adam
    16 maja 2020 at 16:01
    Napisz komentarz

    Szkoda, chętnie bym obejrzał taki pojedynek 🙂

  • Dodaj komentarz

    Powiązane