Mateusz Gamrot Norman Parke Trylogia
źródło: onet

Gamrot vs. Parke?! – KSW pracuje nad trylogią

Znaki na ziemi i niebie wskazują, że prawdopodobnie 11 lipca po raz kolejny ze sobą zmierzą się Norman Parke i Mateusz Gamrot.

Gamrot vs. Parke – tak, trylogia wydaje się być już praktycznie pewna. Wszystko wskazuje na to, że Ci dwaj odwieczni rywale, po raz kolejny zatańczą ze sobą w klatce. Jako pierwszy o tym pojedynku zaczął pisać Norman Parke. Delikatnie zasugerował z kim zmierzy się w kolejnym starciu.

To jest największa walka w KSW, która może się wydarzyć. Pokonałem jego dziewczynę Borysa, ale jego chłopak lubi grać w brudną grę. Nic nie muszę mówić tylko podpisz kontrakt i dajmy ludziom oglądać dobrą walkę przez 5 rund.

– napisał Norman Parke na swoim Instagramie.

Mateusz Gamrot w swojej relacji dla fanów, powiedział, że dwóch rywalów z Polski niestety odmówiło, ale jest trzeci śmiałek, a walka z nim to „easy money”.

Waleczka już chyba potwierdzona. Osiem tygodni. Niestety dwóch zawodników z Polski odmówiło, trafiła się trzecia – trzecia ofiara. Oczywiście jak się od razu dowiedziałem to pierwsza moja myśl – “easy money” – więc lecimy z nim.

Gamrot  Parke mieli okazję mierzyć ze sobą dwukrotnie i nigdy w ich pojedynkach nie brakowało emocji. Pierwszy raz skrzyżowali ze sobą rękawice na gali KSW 39, by później zawalczyć ze sobą w rewanżu na gali KSW 40 w Dublinie. W pierwszym pojedynku na punkty wygrał zawodnik z Kudowy, w drugim natomiast walka została przerwana i zakończona wynikiem „No Contest”.

Irlandczyk z północy to obecny, tymczasowy mistrz kategorii lekkiej w KSW. Trofeum swoje zdobył w Londynie w zeszłym roku pokonujący na punkty Marcina Wrzoska. Mateusz Gamrot ostatni raz był widziany w akcji ponad półtorej roku temu, Zdobył on wtedy pas wagi piórkowej pokonując Klebera Koike Erbsta.

Przeczytaj także: Jason Herzog przeprasza za wczesne przerwanie walki Teixeira vs. Smith

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane