Błachowicz odpowiada Cormierowi

„Jak poczujesz się gdy…” – Jan Błachowicz odpowiada Danielowi Cormierowi

"Cieszyński książę" odpowiedział na zaczepki, które w ostatnim czasie wysłał w jego stronę były mistrz kategorii półciężkiej UFC, Daniel Cormier.

Jan Błachowicz nie pozostał dłużny na słowa Daniela Cormiera, który kilka dni temu wypowiedział się w temacie polskiego zawodnika. Amerykanin przyznał, że starcie Jonesa z Janem Błachowiczem byłoby dużym zawodem. Według niego walkaz Ngannou lub z Reyesem ma dużo większy sens, niż pojedynek z zawodnikiem z Cieszyna.

Na odpowiedź trenującego na co dzień w Warszawie zawodnika nie musieliśmy długo czekać.

Jeśli to byłby zawód, to jak poczujesz się kiedy pokonam Twojego odwiecznego wroga, którego nie udało Ci się nigdy pobić?

– napisał Jan Błachowicz na swoim oficjalnym koncie na Twitterze.

Odpowiedzi ze strony Daniela Cormiera jeszcze się nie doczekaliśmy.

Na chwilę obecną trwa zażarta wojna Jona Jonesa z UFC. Obecny mistrz chciałby super walki z Francisem Ngannou, a za tym idą większe pieniądz na jego kontrakcie. Nie za bardzo ta sytuacja odpowiada amerykańskiej organizacji, która widziałaby Jonesa w rewanżowej walce z Reyesem. Bones nie pali się jednak do walki rewanżowej i zapowiedział pojedynek z Błachowiczem.

Jan Błachowicz od dłuższego czasu celuje już pojedynek w rozdającym karty w dywizji półciężkiej Jonesem. Nie wiadomo jednak nadal, czy ten pojedynek jest bliski dopięcia i czy finalnie dojdzie do skutku.

Przeczytaj także: KSW ogłosiło pierwsze pojedynki i datę oficjalnego powrotu

Kategorie
NEWSUFC

Dodaj komentarz

Powiązane