Colby Covington
Źródło: jim varsallone

Colby Covington usunięty z oficjalnej strony American Top Team

“Chaos” nie znajduje się już na liście zawodników trenujących w ATT.

Wszystko wskazuje więc na to, że jego przygoda z amerykańskim klubem dobiega końca. Powodem wyrzucenia jest najprawdopodobniej niewyparzony język Colby’ego. W ciągu ostatniego roku Covington miał duży problem z zaprzestaniem mówienia wszystkiego, co przychodziło mu do głowy. Niezależnie od tego, czy chodzi o poniżanie członków swojej drużyny, poniżanie kobiet, czy wychwalanie prezydenta. Zuchwałe podejście Amerykanina zwróciło na niego uwagę, której szukał.

Pierwsze przesłanki, że coś jest nie tak, donosiło kilku zawodników ATT, w tym Krzysztof Jotko. Wspomniał on, że Colby nie był widziany w klubie oraz nie uczestniczył w treningach już od dawien dawna.

Covington w ostatnim czasie mocno starł się ze swoimi klubowymi kolegami: Jorge Masvidalem oraz Dustinem Porierem. Do tego należy dodać obelgi, które kierował w stronę Joanny Jędrzejczyk. Skutkiem jego zachowania był wydany zakaz przez właściciela klubu dotyczący wzajemnego obrażania się. “Chaos” bardzo szybko zakaz złamał i chociaż oficjalnie przeprosił za swoje zachowanie to dołożył kolejny powód by przemyśleć jego ewentualne wyrzucenie.

Nie wiadomo co czeka teraz Colbiego Covingtona. Ostatni razy był widziany w klatce UFC na gali z numerkiem 245. Wtedy to w piątej rundzie uległ aktualnemu mistrzowi – Kamaru Usmanowi. Niedawno było głośno o jego potencjalnym pojedynku z Tyronem Woodleyem. Najprawdopodobniej zawodnicy nie dogadali się z UFC i ostatecznie to Gilbert Burns będzie rywalem „The chosen one”

 

Przeczytaj także: Dillian Whyte vs Francis Ngannou – Superfight możliwy jeszcze w tym roku

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane