Jones celuje w Błachowicza
bjpenn

„Jan, wygląda na to że jesteś następny…” – Jon Jones po nieudanych negocjacjach z UFC celuje w Błachowicza

Jon Jones wybrał kolejnego rywala dla siebie, po nieudanych negocjacjach z UFC w sprawie ewentualnej walki z Francisem Ngannou.

Jon Jones zapowiedział, że jego kolejnym rywalem będzie Jan Błachowicz. Amerykanin chciał bardzo walki z Francisem Ngannou, jednak UFC nie przystało na jego warunki finansowe. Tym samym wszystko zmierza w dobrym kierunku dla Jana Błachowicza, który być może już niebawem stanie przed szansą walki o pas.

Miałem trochę czasu, żeby o tym pomyśleć, uspokoiłem się. Jestem zawiedziony, że UFC nie widzi mojej wartości w walce z najstraszniejszym zawodnikiem wagi ciężkiej. Jan, wygląda na to, że jesteś następny w kolejce.

– napisał Jon Jones na swoim Twitterze.

Jon  Jones w swoich wpisach nie ukrywał, że jest rozczarowany fiaskiem negocjacji z UFC. Mistrz wagi półciężkiej z pewnością oczekiwał większego wynagrodzenia finansowego i tym samym chciał ruszyć na podbój wagi ciężkiej. Innego zdania jednak było UFC.

Zanim zaczęliśmy dyskusję o liczbach, UFC nie chciało płacić więcej za walkę z Francisem czy moje przejście do kategorii ciężkiej. Powiedziano mi, ze mogę więcej zarobić w PPV.

– napisał rozgoryczony mistrz wagi półciężkiej.

Wszystko zatem wskazuje, że Jan jest pierwszy w kolejce, o ile to nie jest kolejne zagranie Amerykanina na wymuszenie lepszych pieniędzy i bardziej medialnej walki, niż ta, którą miałby stoczyć z Polakiem.

Przeczytaj także: Hitowe starcie dodane do kolejnej gali KSW

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane