Bartłomiej Zborowski/Babilon MMA

Polskie MMA wróciło! Wyniki z gali Babilon MMA 13

Za nami Babilon MMA 13. Pierwsza gala sportów walki, która została zorganizowana w naszym kraju po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Wydarzenie miało miejsce w studio telewizyjnym, bez udziału publiczności.

Łukasz Brzeski odniósł ósme zwycięstwo w karierze. Tym razem pokonał w walce wieczoru Michała Piwowarskiego. Pierwsza runda była dość wyrównana i toczyła się głównie w stójce. W drugiej przewagę wypracował sobie już Brzeski. Zdołał powalić oponenta i okładał go ciosami z góry. Z kolejnymi uderzeniami Piwowarski miał coraz mniej sił, by się podnieść. W końcu po serii ciosów sędzia przerwał pojedynek.

Dla Brzeskiego to trzecia wygrana w organizacji Babilon MMA.

Wyniki walk gali Babilon MMA 13:

Łukasz Brzeski wygrał z Michałem Piwowarskim przez TKO w drugiej rundzie

Sylwester Miller wygrał z Piotrem Kamińskim przed jednogłośną decyzję sędziów (3 x 30:26)

Sebastian Rajewski wygrał z Mariuszem Mazurem przez nokaut (wysokie kopnięcie) w drugiej rundzie

Piotr Kalenik pokonał Patryka Rogóża przez TKO w pierwszej rundzie

Patryk Kaczmarczyk zwyciężył z Krystianem Krawczykiem przez jednogłośną decyzję sędziów (30:26, 30:27, 30:27)

Piotr Kacprzak wygrał z Michałem Folcem jednogłośną decyzją sędziów (3 razy 30:27)

Przeczytaj też: FEN 28: Kita sprawdzi Pokrajaca w królewskiej dywizji