fen-mma.com

Piotr Szeliga rywalem Krystiana Pudzianowskiego na FEN 28

Trener personalny oraz były hokeista zmierzy się z Pudzianowskim na czerwcowej gali FEN.

Poznaliśmy już wszystkie nazwiska na karcie Fight Exclusive Night 28: LOTOS Fight Night. Ostatnim zawodnikiem dodanym do fight cardu okazał się Piotr Szeliga (0-0). Stanie on w oktagonie na przeciw Krystianowi Pudzianowskiemu (1-0). Pojedynek został zakontraktowany w kategorii ciężkiej. Wydarzenie odbędzie się w systemie PPV.

Szeliga jest trenerem personalnym i motywatorem psycho-fizycznym. Od lat jest związany ze sportami siłowymi i może pochwalić się wieloma sukcesami na swojej koncie. Przez 11 lat był hokeistą, przez całe życie pasjonuje się sportem. Występ na FEN 28: LOTOS Fight Night będzie jego zawodowym debiutem oraz spełnieniem marzeń.

Pudzianowski udanie zadebiutował na zawodowstwie w 2019 roku, gdy podczas gali FFF 1 znokautował w 2. rundzie Radosława Słodkiewicza. „Pudzian” ze sportami walki zaprzyjaźniony jest od bardzo dawna, od czerwcowego debiutu na FEN 28 jego kariera ma nabrać płynności i harmonii.

Karta walk FEN 28:

Mateusz Rębecki vs Fabiano Silva* 70,3
Krystian Pudzianowski vs Piotr Szeliga 120,2:
Szymon Bajor vs Oli Thompson 120,2:
Michał Kita vs Igor Pokrajac 120,2:
Rafał Kijańczuk vs Marcin Wójcik 93,0
Szymon Dusza vs Kacper Koziorzębski 77,1
Marcin Sianos vs Adam Pałasz, 120,2:
Łukasz Charzewski vs Kacper Formela 70,3
K-1: Dominik Zadora vs Piotr Sokół 77,0
Anita Bekus vs Sylwia Firlej 56,7

*walk o pas mistrzowski FEN

źródło: informacja prasowa

Przeczytaj też:  „TO INTERESUJĄCE SIEDZIEĆ TU I PATRZEĆ, JAK TWÓJ SZEF KŁAMIE” – JON JONES OSTRO RIPOSTUJE PREZYDENTA UFC

Kategorie
FENNEWS

Dodaj komentarz

Powiązane