Łukasz Jurkowski
Zdjęcie: KSW

„Trzeba się mocno zastanowić nad tym co dalej” – niepokojący wpis Łukasza Jurkowskiego

Zaniedbałem się mocno - stwierdził "Juras".

Weteran KSW powrócił niedawno do treningów. Według większości doniesień w lipcu zmierzy się z Szymonem Kołeckim. Sam „Juras” też zapowiadał, że zbliża się jego kolejny występ w klatce.

Jednak jeden z jego ostatnich wpisów w social mediach wzbudził pewne wątpliwości co do potencjalnego powrotu. Jurkowski przyznaje, że jest daleki od optymalnej formy i wszystko zaczyna właściwie od zera.

Trzeba się mocno zastanowić nad tym co dalej ze sportem i walkami na poziomie zawodowym. Powodów jest kilka.Zaniedbałem się mocno, a dzisiejszy trening z @robertzlotkowski mocno zweryfikował mój aktualny poziom. Nie ma co płakać trzeba brać się za robotę na poważnie, a nie „bo praca” „bo obowiązki” „bo fajny projekt”. Czas pokaże czy uda się wszystko pogodzić. Póki co start od zera. Dla siebie. Dobrego wieczoru – stwierdził „Juras”.

Jurkowski łączy sportową rywalizację z dużą aktywnością w mediach. Jest komentatorem i konferansjerem. A ostatnio w Polsacie Sport ruszył z programem „Koloseum”. Na brak nudy zatem nie narzeka.

Zresztą, do klatki też powrócił po sześciu latach, w 2017 roku. Od tamtej pory zdołał pokonać Rameau Thierry’ego Sokoudjou i Stjepana Bekavaca, ale przegrał z Martinem Zawadą.

Przeczytaj też: Jan Błachowicz odpowiada na prowokacje: Nie ma miejsca na ukrycie Jonny

Kategorie
KSWNEWS

Dodaj komentarz

Powiązane