mmajunkie.usatoday.com

Dana White: W tym roku stracimy ponad 100 milionów dolarów

UFC nie poddaje się mimo ciężkiego okresu i nadal będzie robić gale na żywo.

Choć sport wraca już po przerwie spowodowanej koronawirusem, to nadal jest on bez udziału publiczności. Nikt nie wie kiedy fani będą mogli znowu usiąść na trybunach. Prezydent UFC, Dana White spekuluje, że jego organizacja z tego powodu straci w tym roku około 100 milionów dolarów.

White w rozmowie z mediami przed UFC Fight Night: Woodley vs Burns odniósł się do tej sytuacji i powiedział dziennikarzom, że jego firma mocna ucierpi przez brak publiczności. Prezydent przyznał też, że nie wyobraża sobie na dłuższy okres UFC bez fanów zgromadzonych w arenach.

Największym problemem dla wszystkich sportów jest brak wpływów ze sprzedanych biletów. My w tym roku stracimy ponad 100 milionów dolarów. Ponad 100 milionów dolarów. O wiele łatwiej byłoby mi usiąść i powiedzieć „Przeczekajmy to”. Dla wielu ludzi czekanie jest teraz najlepszą opcją, ponieważ nie ma wpływów z biletów.

White chwalił się, że pomimo tego, że branża filmowa jest obecnie szczególnie mocno uderzona, UFC będzie nadal działać.

Dlaczego nie wypuszczają wszystkich tych filmów? Mają przecież je wszystkie. Mogą je reklamować na lewo i prawo. Odpowiedź jest prosta, ponieważ stracą prawdopodobnie setki milionów dolarów na wypuszczanie tych filmów bez ludzi chodzących i kupujących bilety w kinach. Zwykle idzie się do kina. Finansowo trudno jest teraz działać w taki sposób, jak to się robiło wcześniej, ale ja idę naprzód. Nie obchodzi mnie to. Przepchnę się przez to.

Przeczytaj też: JON JONES WAKUJE TYTUŁ MISTRZOWSKI! SZANSA DLA JANA BŁACHOWICZA?

 

Kategorie
NEWSUFC

Dodaj komentarz

Powiązane