Marcin Różalski gołe pięści
sportowefakty.wp.pl

Marcin Różalski ciągle w treningu – szykuje się do pojedynku na gołe pięści? [WIDEO]

Wielu fanów nad Wisłą czeka na powrót Marcina Różalskiego. Czy 41-letni zawodnik z Płocka zawalczy jeszcze w tym roku?

Marcin Różalski nie ma szczęścia w ostatnim czasie. Popularny „Różal” miał wracać do akcji, ale niestety koronawirus mocno pokrzyżował mu plany. Marcin nie walczył już zawodowo od ponad dwóch lat, kiedy to ostatni raz pokonał na gali DSF Petera Grahama.

41-letni Różalski wrzucił na swoje social media nagranie z treningu, które może sugerować pojedynek w formule na gołe pięści.

Stary,wolny,wku….y,ale non stop zapi……y i Zgredzików jak młodych ,którzy jak on zpie…..a pozdrawiający.@ihsteam @nikkopolska , @alfa_aktiv_vitafuel , @artur.shock@body_chief , @mdclinic_warszawa , @cameleon_pomagajpomagac ,@skuteczni_net ,@just7gym_official ,@kruksdifferent ,@gshock.pl ,@gshock.poland ,@alfickeyglourke @tattoocream.pl @pomagaj_pomagac_rozaland@bad_company_mc_poland

Opublikowany przez Marcina Różal Różalskiego Poniedziałek, 1 czerwca 2020

„Różal” w treningu jest już od dłuższego czasu, niestety wciąż nie doczekaliśmy się jeszcze jego powrotu. Marcin to były mistrz organizacji KSW, gdzie zasłynął z pojedynków z Mariuszem Pudzianowskim czy wygraną na Fernando Rodriguesem zdobywając pas mistrza wagi ciężkiej. Nigdy jednak go nie obronił, bo zaraz po wygranej rozstał się z polską organizacją.

Przeczytaj także: Jon Jones zwakował tytuł

Kategorie
NEWSPolska

Dodaj komentarz

Powiązane