holloway volkanovski
stuuf.co.nz

Dana White nie przekreśla szans na Holloway – Volkanovski 3

Przez kontrowersyjny werdykt, Volkanovski może stanąć naprzeciw Błogosławionego po raz trzeci

Dana White podczas live chatu z Yahoo! wypowiedział się na temat potencjalnego trzeciego starcia o pas w kategorii piórkowej. Werdykt pozostawił w kibicach duży niesmak, bo to raczej Holloway sprawiał wrażenie lepszego w tym pojedynku. Sam White zresztą po tej walce głośno rozważał zmianę składu sędziowskiego na Fight Island.

Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że “The Great” pomimo dwóch zwycięstw pozostaje w cieniu Maxa Hollowaya. Stąd też zestawienie ich po raz kolejny ma ogromny sens biznesowy. Ma jednak także sens przez ogromne kontrowersje po werdykcie jaki zapadł w ich drugim pojedynku. White z jednej strony respektuje wygraną Volkanovskiego. Zdaje sobie jednakowoż sprawę, że nie to jest dla mistrza komfortowa sytuacja, gdy zewsząd słyszy głosy, że de facto tej walki nie wygrał.

Patrząc na przebieg walki, nie trudno będzie zestawić ich ponownie, ale nie mam jeszcze klarownej wizji co do tego. Na razie niech obaj wrócą do domów i odpoczną. (…) Sędziowie przyznali Volkanovskiemu zwycięstwo, czy ktoś się z tym zgadza czy nie. Ja muszę teraz rozpisać na tablicy wszelkie ewentualności i zdecydować co czeka tę dwójkę – podsumował szef UFC.

 

Czytaj także: Dana White nalega na walkę Khabib – Gaethje na UFC 253

Kategorie
NEWSŚwiatUFC

Leave a Reply

Powiązane