Dominick Reyes Jon Jones się waha

„Jeśli nie walczy, to powinien zostać pozbawiony pasa” – Dominick Reyes o Jonie Jonesie

"Jeśli nie będzie walczył, to koniec. Odszedł na emeryturę. Powiedział, że kończy z tym" - stwierdził jeden z pretendentów do walki o mistrzostwo wagi półciężkiej Dominick Reyes.

Od kilkunastu tygodni dywizja półciężka w UFC jest lekko w zastoju. Głównie przez niewiadomą wokół Jona Jonesa. „Bones” w mediach społecznościowych zapowiadał, że oddaje pas. Jednak sama organizacja tego nie ogłosiła.

W kolejce do walki o tytuł mistrzowski ustawiło się kilku zawodników. Wśród nich Jan Błachowicz, ale i… Dominick Reyes. Ten drugi niedawno walczył z Jonem i wierzy, że zasługuje na kolejną szansę. Wielu komentatorów również uważało, że Reyes zasługuje na rewanż.

Jon nie chce walczyć. Wypisał się. Nie było żadnej daty. My chcemy doprowadzić do rewanżu, on nie. Dla niego najważniejsze są pieniądze.  On kombinuje i działa tak, żeby pokazać się z dobrej strony, żeby pokazać, że robi coś dla innych – stwierdził Reyes w rozmowie dla SiriusXM – On powinien ze mną walczyć. Nie można siedzieć na dupie przez dwa lata i uważać się za mistrza.

Przeczytaj też: Masvidal odrzuciłby walkę z McGregorem na rzecz rewanżu z Usmanem

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane