Mike Perry fight
Źródło: coed.com

Mike Perry uderza starszego mężczyznę w barze (Wideo)

Policja twierdzi, że w zdarzeniu poszkodowane zostały trzy osoby.

Zachowanie Mike Perry’ego zostało uchwycone na nagraniu. 28 letni zawodnik UFC był wyprowadzany z restauracji przez nieznana kobietę. Gdy już z niej wyszli, wdał się w kłótnie z ową kobietą oraz ze starszym mężczyzną stojącym obok. Po trwającej chwile sprzeczce słownej “Platinum” w pewnym momencie uderzył mężczyznę powalając go na ziemię. Na nagraniu usłyszeć możemy również jego słowa wypowiedziane przed zadaniem ciosu: “Skopie twój stary tyłek” oraz z trudem łapiących powietrze klientów po uderzeniu Amerykanina. Po całym zajściu reprezentant UFC usiadł na ławce i dalej przekrzykiwał się z kobietą:

Policja w Teksasie potwierdziła, że mężczyzną walczącym w barze był człowiek o imieniu Michael Joseph Perry. Według nich, w rzekomym napadzie zostały poszkodowane jeszcze dwie osoby. Perry został przesłuchany na miejscu, ale nie aresztowany. Będzie musiał jednak stawić się w sądzie i może zostać ukarany grzywna w wysokości 500 USD. Świadkowie twierdzą, że zawodnik pił jagodowe Mojito i uderzył pracownika baru po tym, jak został poproszony o jego opuszczenie. Jak poinformowało TMZ, poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Menedżer Amerykanina – Malki Kawa – nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz do całej sytuacji. Sam Perry natomiast zabrał głos na Twitterze, po tym jak film ujrzał światło dzienne, komentując krótko:

Domniemany atak nie jest pierwszym przypadkiem, gdy Perry został przyłapany na walce poza klatką. Opublikował kiedyś wideo, w którym znokautował mężczyznę przed innym barem po kłótni.

Przeczytaj także: Jestem bardziej dojrzała i spokojniejsza – Jessica Andrade przed walką z Rose Namajunas

 

Kategorie
NEWSUFC

Dodaj komentarz

Powiązane