facebook/MateuszGamrot

„Różnica klas pokazana” – Mateusz Gamrot podsumowuje swój występ na KSW 53

W poście oberwało się również byłemu klubowi Mateusza

„Gamer” za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się swoimi przemyśleniami po pojedynku z Normanem Parke’m na KSW 53.  Podziękował wszystkim, którzy w jakimś zakresie pomogli mu się przygotować do tego pojedynku. Od trenerów, przez fizjoterapeutkę, aż po osobę odpowiedzialną za trening mentalny. Zważywszy na zaskakujący przebieg pojedynku, bo przecież Gamrot przyzwyczaił kibiców do walki w parterze, podkreślił rolę Łukasza Rajewskiego i Sporty Walki Gostyń. To im zawdzięcza tak niesamowitą postawę w stójce. 

Nie omieszkał odnieść się także do swojego przeciwnika i kwestii, iż Parke trenował w jego byłym klubie. Polak przyjął to z bardzo umiarkowanym entuzjazmem. 

Co do walki z Normanem była to nasza trylogia więc znaliśmy sie na wylot. Nie zaskoczył mnie niczym! Cieszę się ze przeprosił na koniec – historia zakończona! Dużo padło pytań jak odniosę sie do sytuacji ze trenowal w moim bylym klubie.. Wszystko powiedzialem juz w wywiadach wiec tutaj króciutko: cieszę się ze tam bo nie mam juz żadnych wymówek. Różnica klas pokazana, a jeżeli chodzi o mnie – ja nigdy tak bym nie postąpił 🤷‍♂️ – napisał „Gamer”
 
Na koniec podziękował swoim fanom i obiecał, że roczny progres pokaże w kolejnej walce. W tej, jego zdaniem, nie miał ku temu okazji ani czasu.
 

View this post on Instagram

Minął tydzień od gali KSW 53 wiec tradycyjnie podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami. Zaczynając od okresu przygotowawczego to przebiegł idealnie! I tu jeszcze raz chce podziękować wszystkim chłopakom i Trenerem z @czerwonysmok.poznan za pomoc i świetna robote @arkadiusz_kordus !!! Walka przebiegała w samej stójce co największe brawa należą się dla @raaaju__ oraz @sporty_walki_gostyn bo z nimi szlifowałem ta płaszczyznę!! TKO w 3 rundzie! Wyjazdy do Wrocławia, praca z @official.dawid_kasperski oraz @puncher_wroclaw również dołożymy swoja cegiełkę!! . Przygotowany byłem na 5 x 5 ciężkiego boju, a nawet jakby byla potrzeba to i na dwie dogrywki! Wszystko to zasługa Michała @allstarathleticspl! Niesamowita praca jeżeli chodzi o przygotowanie motoryczne!! . Co do walki z Normanem była to nasza trylogia więc znaliśmy sie na wylot. Nie zaskoczył mnie niczym! Cieszę się ze przeprosił na koniec – historia zakończona! Dużo padło pytań jak odniosę sie do sytuacji ze trenowal w moim bylym klubie.. Wszystko powiedzialem juz w wywiadach wiec tutaj króciutko: cieszę się ze tam bo nie mam juz żadnych wymówek. Różnica klas pokazana, a jeżeli chodzi o mnie – ja nigdy tak bym nie postąpił 🤷‍♂️ . Dziękuję Natalii @fizjofight że przez całą karierę dba o mnie i o moje mikrourazy, jestem nieustannie wdzieczny! . @diet_sport.ds czyli @skiba_daniel prowadzi mnie dietetycznie i podczas robienia wagi! Praca z Toba to czysta przyjemność i satysfakcja!! Szkoda ze nie mozemy trenować juz razem ale myślę ze kiedyś wrócą nasze drogi! . @koterski.pl czyli trening mentalny mojej głowy! Tutaj bylo widać najwiecej jak spokojny i opanowany jestem! To Twoja zasługa i dziekuje że pokazujesz mi świat z tej strony!! Ogromny efekt tej pracy!!! . Dziękuję @zainspirowana_mama oraz moim dzieciom za wyrozumiałość i wytrwałość! Wy widzicie i znosicie najwięcej! Kocham Was!!! . Jak widzicie suckes ma wiele ojców i to jest nasz wspólny sukces i zasługa!!! . Dziękuję jeszcze raz Wam fani i kibice! Jesteście Najlepsi, a bez Was nie byłoby nic! . Sponsorzy i partnerzy ogromne wyrazy uznania i wdzięczności!! Dzieki Wam trenuje każdego dnia i rozwijam siebie!!

A post shared by Mateusz Gamrot (@mateusz_gamrot) on

 
 
Kategorie
KSWNEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.