Mateusz Gamrot
Zdjęcie: KSW

Mateusz Gamrot pozostaje mistrzem KSW!

W walce wieczoru na KSW 54 nie było zaskoczenia.

Mateusz Gamrot (17-0 1NC) pokonuje Mariana Ziółkowskiego (21-8-1 1 NC) i wciąż pozostaje mistrzem KSW w kategorii lekkiej. Warszawianin, mimo iż wziął walkę w zastępstwie na tydzień przed galą i dotrwał z mistrzem do decyzji sędziowskiej.

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Obaj rozpoczynają od pojedynczych ciosów. Bardzo szybki Ziółkowski trafia lewym prostym. Niskie kopnięcie Gamrota obija łydkę Warszawianina. Gamrot trafia sierpem, odpowiada serią ciosów Ziółkowski. Gamrot przechwycił nogę rywala, przewraca i jest z góry, gdzie próbuje zadawać ciosy.

Runda druga:

Od niskich kopnięć rozpoczyna Ziółkowski. Prawym sierpem trafia Gamrot. Lewy prosty Ziółkowskiego dochodzi celu. Gamrot próbuje wejść w nogi, unika obalenia Ziółkowski. Mocnym lewym i prawym trafia Gamrot. Middlekick Ziółkowski trafia w tułów Gamrota. Walka ląduje w klinczu, ale Ziółkowski rozrywa. Gamrot próbuje kopnięciem pod lewy łokieć. Kolejny prawy Gamrota dochodzi celu. Obrotowe kopnięcie i seria ciosów Gamrota. Kolano Ziółkowskiego powoduje, że Gamrot ląduje z góry, próbuje dźwigni skrętowej na kolano, ale wychodzi z tego Marian Ziółkowski.

Runda trzecia:

Rozpoczynają od kopnięć. Palec w oko Ziółkowskiego, chwila przerwy i Ziółkowski mocnym kopnięciem w tułów trafia. Gamrot zajmuje plecy i obija kolanami udo Ziółkowskiego, ale wychodzi z tego podopieczny trenera Roberta Jocza. Latającym kolanem, kopnięciem obrotowym i wysokim kopnięciem trafia Gamrot.

Runda czwarta:

Gamrot trafia prawym, a następnie ciosami na korpus. Ziółkowski trafił prawym prostym. Gamrot nurkuje po nogę i zapina klamrę, gdzie zadaje ciosy i kopnięcia. Ziółkowski rozrywa klamrę. Prawym sierpem trafia Gamer. Coraz rzadziej na ciosy Gamrota odpowiada Ziólkowski. Gamrot znów obala.

Runda piąta:

Gamrot próbuje obalić, ale świetnie broni się Ziółkowski. Gamrot trafia seriami ciosów. Ziółkowski trafia prawym w kontrze. Poznaniak nurkuje po nogę, ale Marian się nie daje obalić i znów z zapiętej klamry zapaśniczej Mateusz okopuje udo rywala. Przeciągnął Gamrot Ziółkowskiego i go obala. Zadaje ciosy z góry, ale gong kończący kończy walkę.

 

Przeczytaj też: OFICJALNIE: JURAS VS. KOŁECKI NA KSW 55!

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.