Zdjęcie: lowking.pl

Paweł Polityło zwycięża na KSW 54

Zwycięstwo Polaka na KSW 54

Paweł Polityło (5-3) pokonuje na pełnym dystansie Bogdana Barbu (16-12) mimo tego, że Polakowi został odjęty jeden punkt.

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Polityło od początku starcia zamknął Rumuna na siatce. Polak rozpoczyna od kopnięcia na łydkę. Po wymianie ciosów, obaj lądują w klinczu, gdzie Polityło dociska Barbu do siatki. Barbu rozrywa klincz i trafia mocnym prawym sierpowym. Rumun próbuje trafić obrotowym backfistem, ale nie trafia. Polityło próbuje wejść w nogi, ale pakuje się w tarapaty i Barbu zapina lewą rękę na szyi Polaka. Kolano Pawła dociera do twarzy przeciwnika. Obaj lądują w klinczu i Polityło znów dociska rywala. Po dwóch kopnięciach Rumuna zabrzmiał gong kończący rundę

Runda druga:

Nisko opuszczone ręce ma Polityło, co wykorzystuje Barbu i trafia kilkoma ciosami w twarz rywala. Polityło próbuje wyniesienia rywala, ale znów szyja zostaje pod lewą ręką Rumuna, który ostatecznie ląduje na ziemi. Polak wstaje i trafia dwoma kolanami w głowę Rumuna, który miał kolano na macie. Sędzia przerywa walkę i wzywa lekarza. Barbu zdecydował, że chce walczyć dalej. Łukasz Bosacki odejmuje jeden punkt Pawłowi i wznawia walkę. Znów Polityło dociska rywala i trafia kolanami. Wysokimi kopnięciami na głowę próbuje zaskoczyć Barbu, ale mu się to nie udaje. Po raz trzeci Polityło próbuje wyniesienia i po raz trzeci zostawia głowę pod ręką rywala. Polak trafia kolanami w klinczu, a następnie mocnymi ciosami w żebra. Po raz czwarty akcja Polityło obala, ale zostawia głowę. Na ostatnie 10 sekund Barbu ląduje na macie.

Runda trzecia:

Znów runda rozpoczyna się od klinczu i znów Polityło dociska Rumuna, dodając ciosy pod prawy łokieć. W klinczu nie było dużej aktywności, więc sędzia Bosacki rozrywa go. Ponownie Polityło nurkuje i ponownie szyja pod lewą ręką. Mimo tego udaje mu się wynieść Barbu i rzucić nim o matę. Polak wgniata przeciwnika do siatki i trafia ciosami. Barbu powstaje i sędzia kończy walkę.

 

Przeczytaj też: OFICJALNIE: JURAS VS. KOŁECKI NA KSW 55!

Kategorie
KSWNEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.