Alistair Overeem
Business Insider

Alistair Overeem: Rozenstruik? Zniszczyłem już tego człowieka

Alistair Overeem jest przekonany, że gdyby nie został pokonany przez Jairzinho Rozenstruika, to prawdopodobnie zapukałby teraz do drzwi walki o tytuł.

Przypomnijmy, że na „UFC on ESPN 7” Overeem wygrał pierwsze cztery rundy na kartach wyników wszystkich sędziów, zanim Rozenstruik powrócił w ostatnich sekundach rundy finałowej. „Bigi Boy” uderzył Holendra ciosem, który ostatecznie podzielił jego wargę na dwie części i walka została przerwana, a Rozenstruik został ogłoszony zwycięzcą na zaledwie trzy sekundy przed końcem.

„The Demolition Man” po zwycięskiej walce z Augusto Sakai na „UFC Vegas 9” postanowił odnieść się do walki z Surinamczykiem:

Rozenstruik, zniszczyłem tego człowieka. Dałem mu lekcje w ringu. Moim zdaniem była to bardzo zła decyzja sędziego. Macha na to, gdy pozostało kilka sekund do końca pojedynku. Nie mam problemu z odtworzeniem tego wstecz. W myślach już go pokonałem. Tylko na papierze w pewnym sensie to dostał i też o tym wie. Nie ma problemu z odtworzeniem tego.

Zwycięstwo z Overeem dało Rozenstruikowi tytuł eliminatora przeciwko Francisowi Ngannou na początku tego roku. Na nieszczęście dla Jairzinho, poniósł on porażkę przez nokaut. W międzyczasie Overeem w ostatnich pięciu walkach uzyskał bilans 4-1, a porażka z Rozenstruikiem była jedyną skazą na jego koncie.

Przeczytaj też:  „ON WRACA…” – KSW ZAPOWIADA POWRÓT MARCINA RÓŻALSKIEGO?

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane