Jan Błachowicz
Zdjęcie: UFC.com

„Zaczyna być głodny walki” – trener Jana Błachowicza przed UFC 253

Janek jest skoncentrowany i spokojny. Powoli zaczyna być głodny walki oraz zwycięstwa - mówił Robert Złotkowski w rozmowie dla magazynu "Ring".

Powoli godziny można odliczać do gali UFC 253. W co-main evencie wyłoniony zostanie nowy mistrz organizacji w dywizji półciężkiej. A szansę na zdobycie pasa zyskają Dominick Reyes i Jan Błachowicz. Polak od kilku dni jest już w Abu Dhabi wraz ze swoim sztabem trenerskim.

Cała wyspa jest bardzo mocno przygotowana do walki z koronawirusem. Wszyscy są odpowiednio ubrani, noszą maseczki i rękawiczki, dbając w ten sposób o zdrowie zawodników. Każdy z uczestników przeszedł około sześciu testów – opisuje Robert Złotkowski.

Złotkowski dodał, że oczywiście pamiętają o stojkowych umiejętnościach Reyesa. Przypomniał jednocześnie, że Błachowicz to mistrz świata w muay thai i ma czarny pas w brazylijskim ju-jitsu.

Janek jest skoncentrowany i spokojny. Powoli zaczyna być głodny walki oraz zwycięstwa. Wie, że ciężko przepracował okres przygotowawczy i czeka teraz na wojnę. Pozostaje nam już tylko cięcie wagi – dodaje.

Gala UFC 253 w nocy z 26 na 27 września.

Przeczytaj też: Pierwsze spotkanie twarzą w twarz Błachowicza i Reyesa! [Wideo]

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane