MMA Boxing News

Nieoficjalnie: Mike Perry vs Robbie Lawler na UFC 255

Dwóch eksplozywnych półśrednich ma zmierzyć się ze sobą na gali z podwójnym main eventem

Jak donosi Ariel Helwani, na UFC 255 zetrą się Mike Perry (14-6) i Robbie Lawler (28-15-1 N/C). Gala odbędzie się 21 listopada. Obydwaj nie mają w ostatnim czasie najepszej passy. Pojedynek może zatem wskazać który z nich będzie jeszcze coś znaczył w dywizji do 77 kg.

„Platinum” w ostatniej walce przerwał serię dwóch porażek z rzędu, wygrywając jednogłośną decyzją z Mickey Gallem. Wcześniej uległ Geoffowi Nealowi przez TKO oraz Vincente Luque przez niejednogłośny werdykt sędziowski.

Lawler zaś przegrał cztery ostatnie walki. Lepsi okazywali się Rafael Dos Anjos, Ben Askren, Colby Covington, a pod koniec sierpnia br. Neil Magny. „Ruthless” nie zamierza więc robić sobie zbyt długiej przerwy od oktagonu i po niecałych trzech miesiącach spróbuje odwrócić fatalną passę. Przed nim jednak trudne zadanie, gdyż Perry jest zawodnikiem nieobliczalnym.

UFC 255 będzie miało dwie walki wieczoru. W pierwszej o pas w kat. muszej kobiet mistrzyni, Valentina Shevchenko podejmie Jenifer Maię. W drugiej zaś, również muszej lecz tym razem panów, do obrony tytułu stanie Deiveson Figueiredo w starciu z Codym Garbrandtem.