Zdjęcie: Facebook/KSW

Aleksandra Rola jednogłośnie lepsza od Moniki Porażyńskiej!

Trzecia decyzja podczas Genesis 1, pierwsza jednogłośna.

Aleksandra Rola pokonuje Monikę Porażyńską przez jednogłośną decyzję sędziów. Na kartach punktowych, sędziowie musieli odjąć aż dwa punkty Porażyńskiej.

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Prawymi próbuje zaskoczyć Porażyńska. Walka ląduje w klinczu, a tam Rola rozbija ciosami na korpus. Szarża ciosami w wykonaniu 35-latki. Ponownie klincz. Prawy w wykonaniu Porażńskiej a do tego dodaje kopnięcie, które jest niedozwolone i sędzia Piotr Jarosz odejmuje jej punkt. Klincz i była kickboxerka dociska Olę do siatki. Mocny cios Porażyńskiej, który kontruje dwoma prawymi Rola. Klincz, w którym Rola dociska i dodaje serię podbródkowych.

Runda druga:

Dwoma lewymi chciała zaskoczyć przeciwniczkę Aleksandra Rola. Cios na korpus, a następnie prawy w wykonaniu 29-latki. Rola rozbija rywalkę prostymi przez gardę Porażyńskiej. Mocna szarża Porażyńskiej, którą kończy klincz. Rola rozrywa i trafia serią ciosów. Łokieć Oli i znów klincz, który zawodniczka z Czerwonego Smoka zakończyła prawym sierpem.

Runda trzecia:

Rola przepuszcza ciosy Porażyńskiej. Prawy Roli dwoma ciosami odpowiada Monika. Prawy Roli i Porażyńska ratuje się chwyceniem za strój Roli, za co zostaje jej odjęty kolejny punkt. Seria prostych w wykonaniu Oli. Walka w klinczu, gdzie Porażyńska próbuje ubić łokciami. Ciosy na korpus w wykonaniu Roli, a następnie dodaje po raz kolejny cios prosty.

 

Przeczytaj też: GENESIS 1: Różalski vs. Barnett – Wyniki gali [Od 20:00]

Kategorie
GenesisNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.