Zdjęcie: Facebook/KSW

Rafał Kijańczuk wygrywa z Marcinem Wasilewskim po trzyrundowej bójce!

Zawodnik FENu zwycięża w pojedynku w wadze ciężkiej.

Rafał Kijańczuk zwyciężył w drugiej walce podczas gali Genesis 1 z Marcinem Wasilewskim przez niejednogłośną decyzję sędziów i jak sam powiedział w wywiadzie po walce, jest chętny na kolejne walki w Genesis

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Przestrzelili pierwsze ciosy obaj zawodnicy, ale spróbowali jeszcze raz. Szarża kilku ciosów Kijańczuka i zachwiał się Wasilewski. “Kijana” nadział się na lewego Wasilewskiego.. Trafił 27 latek i ponownie zachwiał się Wasilewski. Prawy sierpowy 32-letniego kickboxera musnął Kijańczuka. Ostatnie 40 sekund walka była mniej emocjonalna.

Runda druga:

Podbródkowym chciał rozpocząć Kijańczuk, ale nie trafił. Prawy Wasilewskiego, od razu odpowiada Kijańczuk obrotowym łokciem. Mocny prawy na korpus w wykonaniu Wasilewskiego. Wymiana ciosów bez obrony i na moment lądują w klinczu. Lewy od dołu trafił na głowę Rafała. Marcin próbuje rozbić zawodnika FENu ciosami na dół. I ponownie potężna wymiana bez obrony, gdzie obaj zebrali po kilka mocnych ciosów.

Runda trzecia:

Potężny prawy sierpowy Kijańczuka minął głowę Wasilewskiego, ale kolejny już dotarł celu. Cały czas Wasilewski umiejętnie omija ciosy Kijańczuka. Kombinacja lewy-prawy “Kijany” dochodzi do celu. Ciosami zamyka Wasilewskiego na siatce, a ten odpowiada. I po raz kolejny bójka bez obrony, ale gong kończy ten pojedynek.

 

 

Przeczytaj też: GENESIS 1: Różalski vs. Barnett – Wyniki gali [Od 20:00]

Kategorie
GenesisNEWS
One Comment
  • Pete
    23 października 2020 at 21:17
    Napisz komentarz

    Kto powie do jakiej piosenki wychodził Wasilewski?

  • Leave a Reply

    Powiązane