McGregor znów
Zdjęcie; Monster Energy

Conor McGregor akceptuje rewanż z Porierem na UFC. Ma jeden warunek

Twitterowym dyskusjom nie ma końca. Czy wreszcie przełoży się to na konkrety?

Choć ogłaszał już emeryturę, dawno nie było tak blisko jego kolejnej walki w UFC jak teraz. „Notorious” po raz kolejny zakończył karierę w czerwcu i po raz kolejny wydaje się ją wznawiać. Nie będzie to jednak raczej walka pokazowa, jaką planowali stoczyć wraz z Porierem, a pojedynek w UFC. Dana White nie chciał przepuścić okazji na tak medialny pojedynek i prawdopodobnie przejmie inicjatywę w zorganizowaniu tej walki.

McGregor jest gotów przystać na zmianę formatu walki i zaakceptował pełnoprawny rewanż z Dustinem Porierem. Jedynym warunkiem jaki stawia Irlandczyk jest to, by walka odbyła się jeszcze w 2020 roku. Za pośrednictwem Twittera zaproponował datę 21 listopada. Nie zamyka się także na terminy grudniowe – gale 12 lub 19ego. Jednocześnie podtrzymał obietnicę o wpłaceniu 500 tysięcy dolarów z wypłaty na organizację charytatywną Amerykanina.

Portal MMAFighting powołując się na swoje źródła informuje, że „Diamond” również zaakceptował pojedynek z McGregorem w UFC. Teraz jego team czeka na dopięcie warunków przez UFC z Irlandczykiem.

Panowie po raz pierwszy spotkali się w klatce w 2014 roku. „Notorious” wygrał wtedy przez TKO w pierwszej rundzie. 

Czytaj także: „Zwycięzca tej walki zawalczy o pas UFC!” – Dana White o kolejnym pretendencie do mistrzostwa wagi piórkowej 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.