Zdjęcie: Tapology

“Dwa zwycięstwa i znów zawalczę o pas KSW” – Damian Stasiak komentuje walkę z Patrykiem Surdynem

Dla Damiana Stasiaka wciąż celem jest pas KSW.

Damian Stasiak (11-7) podczas gali KSW 55 zmierzy się Patrykiem Surdynem (5-0). Stasiak opowiedział o swoich odczuciach przed tą walką.

Na pewno chcę coś zmienić, bo mam już dość ładnych porażek. Czas na zwycięstwa i będę robił wszystko, żeby tę walkę zwyciężyć. Doświadczenie w tym pojedynku jest po mojej stronie. Patryk to młody, niepokonany, początkujący zawodnik, ale ma za sobą wiele amatorskich pojedynków i jest wszechstronny. Jestem pewien, że to będzie bardzo ciekawa walka dla kibiców.

Dla Stasiaka wciąż celem jest pas KSW:

Chcę ponownie zawalczyć o mistrzowski pas KSW. Myślę, że to, że o niego zawalczę ponownie, to kwestia dwóch – trzech walk.

Były zawodnik UFC zdradził również dlaczego nie doszło do jego walki z Sebastianem Przybyszem:

Do tej walki nie doszło ze względu, że włodarze KSW zmienili plany na rywala dla Sebastiana i zmienili plany na przeciwnika dla mnie. Stwierdzili, że nasz pojedynek zostanie przesunięty na inny termin.

 

Dla Stasiaka występ podczas sobotniej gali, będzie drugim stoczonym dla organizacji KSW. W listopadzie ubiegłego roku, podczas KSW 51 w Zagrzebiu przegrał przez większościową decyzję z Antunem Raciciem. Wcześniej swoje pojedynki toczył między innymi dla organizacji UFC, gdzie dwukrotnie zwyciężył – z Davey Grantem oraz Filipem Pejiciem. Musiał za to uznać wyższość Yaotzin Mezy, Pedro Munhoza, Briana Kellehera oraz Pingyuana Liu.

 

Źródło: Polsat Sport

Przeczytaj też: Tybura: Jeszcze będąc w Polsce czułem, że jestem w bardzo dobrej formie

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane