Rewanż Ziółkowski vs. Szymański o pas KSW? Obaj zawodnicy są na tak!

Kiedyś o pas FENu dziś o pas KSW? Obaj chcą tej walki.

Roman Szymański chce walczyć ponownie z Marianem Ziółkowskim, tym razem o pas KSW. Manager „Golden Boya” poinformował o tym, że w związku z kontuzją Macieja Kazieczko, również są gotowi na taki rewanż. Obaj zawodnicy zmierzyli się po raz pierwszy w 2016 roku na gali FEN 11. Stawką pojedynku był wówczas mistrzowski pas kategorii lekkiej organizacji FEN. Zdobył go Roman, zwyciężając przez jednogłośną decyzję sędziów.

Szymański jest zawodnikiem KSW od czterech lat. Dla polskiego giganta stoczył siedem walk, z czego pięć wygrał, między innymi z Danielem Torresem, czy Filipem Pejiciem. Przegrywał dwukrotnie – z Marcinem Wrzoskiem, oraz w walce o pas kategorii piórkowej z Salahdine Parnassem.

Ziółkowski jest byłym pretendentem do pasa KSW w kategorii do 70kg. W mistrzowskim boju na KSW 54 przegrał przez jednogłośną decyzję z Mateuszem Gamrotem. Górą wychodził w starciach z Gracjanem Szadzińskim oraz z Grzegorzem Szulakowskim. Porażki w KSW odniósł w walkach z wspomnianym Gamrotem i Kleberem Koike-Erbstem.

Mam wrażenie, że teraz koniec mógłby być inny… Skoro Romek już drugi raz sam zabiega o ten rewanż, to po prostu zróbmy go. Skoro Maciek nie może walczyć, Marian jest na tak. Tylko zamiast pasa FEN, na szali niech pojawi się pas KSW. Jesteśmy gotowi pokazać różnicę

Kolejny już raz @szymanskimma prosi się o walkę ze mną. Romku, skoro tak bardzo chcesz, to zapraszam – tylko zamiast pasa tego ze zdjęcia, na szali musi pojawić się pas KSW. Zobaczysz, jak zmieniłem się w klatce od tamtego czasu 😈 Walka ze mną należała się @maciejkazieczko , ale w obliczu jego kontuzji, zróbmy ten rewanż z Romkiem – 5 rund o pas – jestem na tak!

 

Marian wiem że, tego dnia kiedy byłem szybszy, bardziej skuteczny.. Po prostu lepszy 😊☝️ nie da się wymazać z twojej głowy, trudno🤷‍♂️ ale znalazł byś choć trochę sportowej ambicji i spróbował 😉 TY I JA + 5X5=NUMBER ONE @ksw_mma 🏆 CO WY NA TO⁉️ 😈☝️

Przeczytaj też: Kolejny uczestnik programu „Tylko Jeden” podpisał kontrakt z KSW!

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane