Alexander Volkov
Zdjęcie: forbes.com

UFC 254: Fenomenalne kopnięcie Volkova wykończyło Harrisa!

Alexander Volkov pokonał Walta Harrisa przez TKO w drugiej rundzie podczas gali UFC 254.

Harris rozpoczyna od próby wysokiego kopnięcia. Od początku odwrotna pozycja Walta. Rosjanin poszedł na wymianę ciosów. Kopnięcie na korpus od Amerykanina. Chwila na uspokojenie tempa. Ciosy od Volkova, które doszły w głowę. Świetnie wykorzystał zasięg. Low kick od Harrisa. Kolejny prosty od Alexandra. Wyraźnie odczuł cios Harris. Drago bardzo spokojny i skoncentrowany, wyczekuje na kolejne szanse.  Ponowna kombinacja prostych. I znakomity front kick. Jeszcze doszło niskie kopnięcie. Volkov na minutę przed końcem dopadł Harrisa pod klatką. Ale Amerykanin odpowiedział i zastopował jego plany.  Intensywne pierwsze pięć minut, które zabrały sporo tlenu Harrisowi.

Drugą rundą świetnie zaczął Harris. Zmylił próbą wejścia w nogi i wystrzelił mocnym ciosem. Po około minucie Volkov wyprowadził fenomenalne kopnięcie w tułów. Harris natychmiast odczuł uderzenie i szybko padł! Volkov bez problem wykończył przeciwnika.

Zarówno dla jednego, jak i drugiego była to walka o powrót na pozytywną ścieżkę. Volkov odniósł drugą wygraną w trzech ostatnich pojedynkach.

Przeczytaj też: UFC 254: Ankalaev ponownie lepszy od Cuteraby. Ciężki nokaut

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane