Zdjęcie: Facebook/KSW

Vaso Bakocević nokautuje Rutkiewicza i chce walczyć z Normanem Parke! [Wideo]

Mocna walka, z której to Czarnogórzec wychodzi górą.

Dariusz Rutkiewicz podniósł się po nokdaunie Vaso Bakovevicia z pierwszej rundy, ale po drugim sedzia już nie pozwolił mu kontynuować pojedynku. Czarnogórzec po walce powiedział, że on nie chce już walczyć w MMA. On chce walczyć na gołe pięści, a jego kolejnym celem jest Norman Parke, z którym chce się zmierzyć już podczas Genesis 2!

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Vaso rozpoczął walkę od wejścia w klincz. Ciosem na korpus trafia Czarnogórzec, podbródkowym odpowiada Rutkiewicz. Potężny prawy Bakocevicia i Rutkiewicz na deskach! Klincz, gdzie Vaso dociska do siatki. Ponownie prawy Rutkiewicza pod którym przechodzi Czarnogórzec i wchodzi w klincz i… obala. Ładna kombinacja “Rutka” i znów Vaso obala. Szarża Czarnogórca idealnie skontrowana przez Rutkiewicza i tym razem to Bakocević jest liczony. Trzeciego nokdaunu już nie będzie, bo gong kończy rundę pierwszą.

Runda druga:

Szarża Rutkiewicza, kontruje Bakocević prawym sierpem. Potężny prawy i lewy w wykonaniu Czarnogórca i ponownie liczony Rutkiewicz. Wstaje na miękkich nogach Polak. Sędzia Tomasz Bronder kończy walkę!

 

 

Przeczytaj też: GENESIS 1: Różalski vs. Barnett – Wyniki gali [Od 20:00]

Kategorie
GenesisNEWS

Leave a Reply

Powiązane