Zdjęcie: Facebook/KSW

Michał Królik pokonuje przez jednogłośną decyzję Bartosza Batrę po świetnej walce!

Po fenomenalnej, krwawej wymianie to Michał Królik wychodzi górą.

Michał “Matrix” Królik pokonuje po świetnej i krwawej walce Bartosza Batrę przez jednogłośną decyzję sędziów.

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Dynamicznie rozpoczyna Królik i trafia lewym sierpem. Batra odpowiada łokciem na tułów. Mocny sierpowy Królika. Lewy na korpus w wykonaniu “Matrixa”. Prawy Królika otarł się o głowę Batry. Batra odpowiada podbródkowym, Królik odpowiada mocnym sierpem. Podbródkowy i sierp Bartosza. Kombinacja dwóch ciosów sierpowych Batry i walka ląduje w… parterze.  Mocna szarża Batry dochodzi do głowy Michała.

Runda druga:

Ponownie dynamicznie rozpoczynają. Królik zaczyna od presji. Batra trafia na szczękę i zamyka Królika na siatkę, ale ten odpowiada potężnym ciosem i pojawiłą się krew na twarzy Batry. Mocne wymiany ciosami, ale obaj stoją na nogach. Ponownie idealne zejście i trafia “Matrix”. Łokciem trafia Batra. Potężny prawy w kontrze w wykonaniu Batry.

Runda trzecia:

Prawym prostym zaczyna Królik. Zamyka się lewe oko Batry. Prawy sierp Batry dociera do celu. Klincz, ale sędzia rozrywa. Kolejny mocny prawy “Matrixa”. Odpowiada Batra najpierw sierpem, a następnie podbródkowym. Obrotowym łokciem próbuje Batra, ale nie trafia. Gong kończy rundę trzecią, a także cały ten fenomenalny pojedynek.

 

Przeczytaj też: Gracjan Szadziński brutalnie nokatuje Jana Sirokyego po krwawej wojnie!

Kategorie
GenesisNEWS

Leave a Reply

Powiązane