Zdjęcie: Facebook/ACA

Adam Pałasz kończy Łotysza w drugiej rundzie! [ Wideo]

Pierwsze zwycięstwo Pałasza w ACA.

Adam Pałasz (6-1) pokonał Olegsa Jemeljanovsa (10-3) przez TKO w drugiej rundzie. Przyczyniły się do tego przede wszystkim mocne, niskie kopnięcia, przez które Łotysz miał problem z ustaniem na nogach, a Polak dokończył go ciosami.

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Pierwszy cios wyprowadza Jemelianovs. Pałasz oddaje, ale od razu nadziewa się na serie ciosów łotewskiego zawodnika. Próba wysokiego kopnięcia Polaka chybiona, i znów trafia 26-latek z Rygi. Prosty Jemelianovsa dociera do twarzy Pałasza. Prawy Pałasza, Jemelianovs odpowiada kombinacją prawy-lewy. Lewy sierpowy nad głową zawodnika z Łotwy, który odpowiada dwoma ciosami. Wymiana niskich kopnięć na łydkę. Potężny prawy sierpowy dochodzi do głowy 30-latka z Wrocławia. Kolejne niskie kopnięcia w wykonaniu Polaka. Wymiana ciosów, kolanem próbował zaatakować Pałasz, ale nie udało mu się to. Trafił za to kopnięciem zatrzymującym rywala. Ten jednak odpowiada kolejnym mocnym lewym. Kolejna wymiana kopnięć, Łotysz dodaje do tego także kolejne mocne ciosy.

Runda druga:

Prawy sierpowy Pałasza, Łotysz odpowiada kopnięciem i również sierpem. Jemelianovs zamyka Pałasza na siatce. Wrocławianin znów dodaje niskie kopnięcie po którym przewraca się Łotysz. Pałasz okopuje łydkę, natomiast Jemelianovs odpowiada ciosami. Kolejne niskie kopnięcie i pojawia się grymas bólu na twarzy Łotysza. Seria ciosów i kolan, pada Jemelianovs i „Adaś z Jawora” zasypuje go ciosami. Sędzia Bosacki przerywa walkę!

 

 

Przeczytaj też: ACA 114 – wyniki na żywo

Kategorie
ACANEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.