Zdjęcie: ACA

Kamil Oniszczuk nokautuje Krystiana Bielskiego wysokim kopnięciem! [Wideo]

Kamil Oniszczuk górą w polsko-polskim starciu.

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Niskim kopnięciem zaczyna Oniszczuk, a następnie dodaje wysokie kopnięcie, które ląduje na gardzie Bielskiego. Seria kopnięć niskich i wysokich kopnięć Oniszczuka. Trafia middlekickiem w tułów 26-latka, który klinczuje. Kolejna seria kopnięć 24-latka z Poznania w okolice łokcia Bielskiego. Na dwa ciosy Oniszczuka, jednym odpowiedział Bielski. Trafił w szczękę Oniszczuka Bielski, co zmusiło Poznaniaka do wejścia w nogi. Obalił z łatwością Mławianina i bez problemów znalazł się w półgardzie. Bielski próbuje wstać, ale Oniszczuk mu na to nie pozwala. Więcej ciosów jednak zadaje jednak znajdujący się na plecach Krystian. Dodaje do tego również łokcie w okolicę żeber. Kamil próbuje przejść do pozycji bocznej. Bielski próbuje kimury, ale nic z tego.

Runda druga:

Podbródkowym zaczyna Oniszczuk i od razu próbuje wejść w nogi, ale mu się to nie udaje. Lewym prostym Bielski zamyka Oniszczuka na siatce. Kombinacja ciosów w wykonaniu Mławianina, ale wychodzi z tego Bielski. Prawy prosty Oniszczuka ląduje na gardzie rywala. Oniszczuk nie wygląda już tak dobrze jak w pierwszej rundzie, co próbuje wykorzystać Bielski, który zamyka rywala na siatce i kontroluje go ciosami. Prawy sierpowy Krystiana dochodzi do twarzy Kamila przez gardę. Niskimi kopnięciami zawodnik z Ankosu zatrzymuje przeciwnika.

Runda trzecia:

Ciosami zamyka na siatce Oniszczuka, który próbuje odpowiedzieć obrotowym kopnięciem, ale nie trafia. Potężny lewy w wykonaniu Bielskiego dochodzi celu. Ciosami na gardę trafia Oniszczuk, ciosy Bielskiego dochodzą do twarzy. Kolejny prosty Bielskiego. Wysokimi kopnięciami odpowiada Oniszczuk, Bielski pada! Sędzia Dean przerywa walkę!

Przeczytaj też: ACA 114 – wyniki na żywo

Kategorie
ACANEWS

Leave a Reply
Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.