Zdjęcie: ACA

Łukasz Kopera jednogłośnie lepszy od Austriaka na pełnym dystansie!

Kolejny Polak ze zwycięstwem podczas ACA 114.

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Niskie kopnięcia Rirscha, ciosami odpowiada Kopera. Prostym na szczękę trafia Kopera. Niskie kopnięcie w wykonaniu Polaka, a następnie kombinacja ciosami. Pod prawym Kopery przeszedł Austriak i próbuje wejść w nogi, ale skutecznie broni się Polak. Lewy Kopery, niskim kopnięciem odpowiada Austriak. Mocne kopnięcie 32-latka z Łodzi trafia na tułów Austriaka. Lewy sierpowy zamyka Rirscha na siatce. Kolejna szarża ciosów w wykonaniu Kopery, ale gong kończy rundę pierwszą.

Runda druga:

W nogi wejść próbuje Rirsch, skutecznie broni się Kopera. Wymiana sierpowymi, Polak dodaje niskie kopnięcia na łydkę. Mocnym backfistem obrotowym trafia Łodzianin. Kopera porusza się na nogach po całej klatce i atakuje przy tym ciosami. Kolejne kopnięcie w wykonaniu Polaka. Wymiana ciosów, gdzie mocniej i więcej zadaje ich Kopera. Pojedynek trafia do klinczu, ale tylko na moment, bo błyskawicznie zostaje rozerwany. Skutecznie unika ciosów rywala Polak. Klincz, gdzie Rirsch dociska Polaka do siatki, ale ten momentalnie odwraca pozycję. Kolanami w klinczu atakuje Rirsch.

Runda trzecia:

Trzecią rundę obaj rozpoczynają od krótkich ciosów. Mocny podbródkowy Kopery dochodzi celu. Kolejny skuteczny unik w wykonaniu Polaka. Austriak nurkuje w nogi, ale Kopera skutecznie się broni i walka ląduje w klinczu, gdzie dominującą pozycję ma zawodnik z Wiednia. Koperze udaje się na moment odwrócić pozycję, ale po chwili ją znów traci. Udaje mu się jednak rozerwać klincz i walka wraca do stójki, gdzie kombinacje Kopery dochodzą celu. Dwa potężne sierpowe w wykonaniu Kopery, ale uniki Rirscha były skuteczne. Wymiany kombinacjami na środku klatki, ale gong kończy walkę.

 

Przeczytaj też: ACA 114 – wyniki na żywo

Kategorie
ACANEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.