Zdjęcie: Facebook/ACA

Bartosz Leśko jednogłośnie lepszy od Brazylijczyka!

Udany debiut Bartosza Leśko w ACA.

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Od niskiego kopnięcia rozpoczyna Pessoa, ale tym samym odpowiada Leśko. Kopnięciami na korpus zatrzymuje Polaka Brazylijczyk. Kolejna seria niskich kopnięć i walka ląduje w klinczu. Brazylijczykowi udaje się powalić 24-latka z Gdańska. Próba trójkąta rękoma, to się nie udaje, ale ma Brazylijczyk dosiad. Wstaje Leśko, ale tylko na moment, bo Pessoa znów przewraca i zajmuje plecy i zapina duszenie, ale wychodzi z tego Leśko i jest z góry. Zajmuje plecy zamkniętego w żółwiu Brazylijczyka, ale ten się świetnie broni i to on teraz ma plecy Gdańszczanina.

Runda druga:

Podobnie jak pierwsza runda, drugie starcie rozpoczyna się od kopnięć Brazylijczyka. Pessoa klinczuje i schodzi po nogi. Zajmuje plecy, ale Leśko wstaje i udaje mu się odwrócić. Pessoa ponownie obala Polaka, ale ten w świetnym stylu odwraca pozycje i teraz to on ma plecy. Obala 31-letniego Brazylijczyka i powoli go rozbija. Ten jednak wstaje i dociska Polaka do siatki. Leśko odwraca pozycję, a następnie obala rywala. Zawodnik z Brazylii znów wstaje, ale Leśko dociska go do siatki, a następnie ponownie zajmuje plecy. Podcięcie i na macie ląduje Pessoa, ale znów błyskawicznie wstaje. Kolanami atakuje Leśko, co wykorzystuje Brazylijczyk i teraz to on dociska do siatki. Leśko rozrywa klincz, kilka wymian w stójce i koniec drugiej rundy.

Runda trzecia:

Dobre sierpowe Leśko trafiają do celu. Kolejna świetna kombinacja w wykonaniu Polaka zakończona ciosem na korpus. Pessoa klinczuje, ale Leśko odwraca pozycję i próbuje go obalić. To się nie udaje, ale wciąż Polak ma lepszą pozycję. Za drugim razem już się udało, ale szybko wstaje Pessoa. Trafia ciosami na tułów Brazylijczyk, co zmusza Polaka do klinczowania. Pessoa zajmuje plecy i przekłada rękę. Rozciągnięcie i zapina duszenie Brazylijczyk, ale zawodnik Mighty Bulls Gdynia broni się i wciąż jest w grze. Leśko odwraca się i teraz to on jest w pełnej gardzie. Zamyka rywala w żółwiu, gdzie bije go, ale gong kończy cały pojedynek.

 

Przeczytaj też: ACA 114 – wyniki na żywo

Kategorie
ACANEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.