Chorwacki kickboxer rywalem Łukasza Sudolskiego podczas Babilon MMA 18!

Poznaliśmy kolejnych uczestników gali Babilon MMA 18.

Niepokonany Łukasz Sudolski (7-0) przywita w klatce Babilon MMA Chorwata – Mladena Kujundžicia (3-3-1) na gali Babilon MMA 18: Revenge, która odbędzie się w piątek 27 listopada. Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii półciężkiej.

Sudolski karierę w MMA rozpoczął w 2013 roku, pokonując Grzegorza Cieplińskiego. Po pięcioletniej przerwie od startów powrócił w sierpniu 2018 roku podczas Babilon MMA 5 zwyciężając z Piotrem Grażewiczem przez TKO w drugiej rundzie. Na galach Babilonu wygrywał także z Marcinem Filipczakiem, Krzysztofem Klepaczem, Mateuszem Ostrowskim i Mario Żgelą. W styczniu 2020 roku wygrał przez TKO w pierwszej rundzie z Michałem Gutowskim na gali FEN 27.

Kujudžić to 31-letni Chorwat, który ostatnią walkę w MMA stoczył w 2012 roku. Przegrał wówczas z Geraldem Turekiem. Ostatnie dwie walki stoczył na zasadach kickboxingu. Podczas K1 World GP w 2016 roku przegrał z Fabio Kwasi, a w 2014 roku na Glory 14 w Zagrzebiu pokonał Elmira Mehicia. Ostatnie zwycięstwo w MMA sięga 2010 roku, gdy na Slovenia Regional pokonał Mihajlo Fincura.

 

 

Źródło: Facebook/Babilon MMA

Przeczytaj też: Babilon MMA 18: Potężny debiut w wadze ciężkiej

Kategorie
BabilonNEWS

Leave a Reply

Powiązane