o2

„Niebawem coś ogłosimy” – Marian Ziółkowski zapowiada walkę na KSW 57

Kto rywalem "Golden Boya"?

Marian Ziółkowski za pośrednictwem swoich mediów społecznościowy zapowiedział ogłoszenie. Zapewne chodzi o pojedynek na KSW 57, gdyż niedawno był w siedzibie polskiego giganta na rozmowach. Był tam wraz z Michałem Kitą, który również jest podopiecznym Artura Ostaszewskiego i na nadchodzącej gali zmierzy się w walce wieczoru z Philem De Friesem. 

Pozostaje jednak pytanie kto będzie przeciwnikiem Mariana? Czy pojedynek medialnie wywalczył sobie Roman Szymański, czy może będzie to np. już ogłoszony na tę galę Borys Mańkowski? Z nieoficjalnych informacji podanych m.in. przez MMAPudelek wiadomo także, że na gali wystąpić ma także Artur Sowiński. Zapewne więc zobaczymy dwa starcia w wadze lekkiej pomiędzy tymi czterema zawodnikami. Kolejną kwestią jest to czy któraś z tych batalii będzie starciem o pas zwakowany przez Mateusza Gamrota czy póki co pas pozostanie bez właściciela.

Sporo pytań i póki co niewiele odpowiedzi, lecz już niedługo powinniśmy je poznać. Jedno jest pewne, KSW 57 zapowiada się naprawdę interesująco. Powinniśmy poznać wiele rozstrzygnięć w dywizji do 70kg.

Czytaj także: „Chętnie przetestuję ten prospekt” – Marcin Wrzosek gotowy sprawdzić Mateusza Legierskiego

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.