Zdjęcie: essentiallysports.com

“Zniszczę go!” – Deiveson Figueiredo nie zamierza oszczędzać Brandona Moreno!

Mistrz UFC o starciu z Moreno oraz o ponownym ścinaniu wagi.

W miniony weekend podczas UFC 255 Deiveson Figueiredo pokonał w pierwszej rundzie Alexa Pereza. Tego samego wieczoru Brandon Moreno zwyciężył z Brandonem Royvalem. Wszystko wskazuje na to, że obaj zwycięzcy spotkają się w oktagonie bardzo szybko, bowiem zmierzą się ze sobą już w grudniu podczas UFC 256. Walka nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, ale obecny mistrz dywizji muszej zabrał głos na temat potencjalnej walki z Meksykaninem.

Jak tylko go dotknę, to go zniszczę. A tylko go dotknę. Brandon Moreno mówił o mnie wiele złych rzeczy. Mam osobisty problem z nim, dlatego w grudniu zamierzam go zniszczyć, ale chcę, żeby szef pokazał chęć zobaczenia tej walki.

Figueiredo przejdzie do historii, bowiem będzie pierwszym mistrzem UFC, który walczy w dwóch kolejnych miesiącach. Oznacza to również, że będzie musiał szybko wrócić do limitu wagi muszej, a w przeszłości już miał problemy z wykonaniem tego limitu.

Presja, jaka będzie ze ścinaniem wagi będzie taka sama u nas obu, bo jesteśmy w tym samym miejscu. To będzie wojna dla obu stron. Jeśli ja będę miał kłopoty, on będzie miał kłopoty.

 

Źródło: mmafighting.com

Przeczytaj też: „Pragnę dalej robić to co kocham” – Anderson Silva nie wybiera się na emeryturę

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane