Borys Mańkowski jednogłośnie lepszy od Artura Sowińskiego!

Poznaniak górą w starciu dwóch byłych mistrzów.

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Od niskiego kopnięcia rozpoczyna Mańkowski. Wysokie kopnięcie Sowińskiego, nogę wyłapuje Mańkowski i obala rywala. Wchodzi w dosiad Poznaniak. Aktywniejszy jest będący na plecach „Kornik”, który obija żebra swojego przeciwnika. Próba trójkąta rękoma z dosiadu w wykonaniu Mańkowskiego. Obejście pozycji, ale wychodzi z tego Sowiński. Próbuje wstać, ale Mańkowski uniemożliwia mu to podchwytem. Do dosiadu próbuje wrócić zawodnik z Czerwonego Smoka. Końcówka pierwszej rundy Mańkowski kończy z półgardy.

Runda druga:

Lewym prostym rozpoczyna Sowiński. Niskie kopnięcia w wykonaniu zawodnika z Radzionkowa i zachwiał się Poznaniak. Próba sprowadzenia w wykonaniu Mańkowskiego, walka trafia do klinczu. Mańkowski okopuje kolanami uda rywala. Udaje mu się obalić „Kornika” i próbuje dojść do gilotyny. Mocna wymiana bokserska, świetne kolano w wykonaniu Sowińskiego. Nie trafił podbródkowym Sowiński, odpowiedział mocnym prawym Mańkowski. Potężny high kick Poznaniaka dotarł do głowy rywala. Kopnięciami atakuje Sowiński. Dodaje do tego kolana, którymi zatrzymuje szarżę Mańkowskiego.

Runda trzecia:

Próba obrotowego kopnięcia Sowińskiego nie udaje się, co wykorzystuje Mańkowski, który obala rywala. Wstaje po siatce Artur, Borys nie pozwala mu wstać i atakuje kolanami tułów rywala. Cały czas aktywniejszy jest Mańkowski który będąc z góry obija głowę „Kornika”. Do końca walki to aktywniejszy był Poznaniak.

 

Sędziowie byli jednomyślni i wszyscy wskazali zwycięstwo Mańkowskiego.

 

Przeczytaj też: Wyniki KSW 57: Patrik Kincl brutalnie nokautuje Tomasza Drwala! (WIDEO)

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.