ESPN MMA

Jest nowa data pojedynku Amandy Nunes z Megan Anderson. Zawalczą na UFC 259

Pojedynek przeniesiony z grudnia dojdzie jednak do skutku

Panie miały zmierzyć się na ostatniej numerowanej gali 2020 roku. Grudniową datę przekreśliły jednak kwestie zdrowotne mistrzyni i pojedynek przełożono na nieokreślone kiedyś. Dziś jednak wiemy już, że do mistrzowskiego starcia „Lwicy” z Megan Anderson dojdzie 6 marca na UFC 259. Na szali znajdzie się tytuł kategorii piórkowej, jeden z dwóch posiadanych obecnie przez Nunes. O przeniesieniu pojedynku wpierw poinformowało ESPN.

Amanda Nunes jest niepokonana od 11 pojedynków. Podwójna mistrzyni UFC w ostatniej walce także broniła tronu dywizji piórkowej. Wygrała ją przez jednogłośną decyzję sędziów z Felicią Spencer. Wcześniej zaś także okazała się lepsza na pełnym dystansie, tym razem w obronie tytułu kategorii koguciej w starciu z Germaine de Randamie.

Megan Anderson jest zaś na fali dwóch zwycięstw z rzędu. Obydwa starcia zakończyła w pierwszych rundach. Ostatnio nokautując Normę Dumont a wcześniej poddając Zarah Fairn dos Santos.

Main eventem UFC 259 wedle doniesień ma być drugie starcie o pas w królewskiej kategorii między Stipe Miociciem a Francisem Ngannou. 

Czytaj także: Darmowa walka od UFC: Arnold Allen vs. Mads Burnell

 

 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.